Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp - Söt topp köpt från spanien och aldrig använd. Passar bra med allt skriv privat vid frågor💗
Topp  - Mycket fint skick  Mycket fin kvalitet  66%viscos 34% bomull
Supersöt topp - Så sjukt somrig ljusgul topp!!💕 aldrig använd
Gul topp - En super söt gul topp med lite puffiga ärmar
Gul topp - Från hm , aldrig använt den!
Gul topp - Gul topp från monki, aldrig använd 💛 de 2 första bilderna är lånade
Topp - Super söt topp från zara använd sparsamt
Topp
Topp - 89 Topp - 90 Topp - 91

Topp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Gul

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Gul topp med knytband och söta ärmar 🥹 bra skick, dock två trådar som hänger på bilden som jag såg nu HEHE

bonjourcelina
bonjourcelina
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Vit topp med broderade ärmar  - Vit superfin topp med dekorativa blå broderier på ärmarna och knytband med toffsar i halsringningen 🌸 Publicerad på flera säljsidor.
Jeans topp - Som söt topp som aldrig är använd ( inga defekter ) saknar lapp 🩷🥹 passar mig med S
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!
Blå/vit sommarblus  - En blå vit randig sommarblus med knyte, lappen sitter inte kvar då jag köpte den på plick. Säljer då den inte passade i storleken för mig. Står tyvärr inte storleken heller men skulle gissa att den passar S/M😊
Vit blus med volang från Zara XS - Supersöt vit blus från Zara i storlek XS med v-ringning, volangdetaljer och spets längs bröstet. Inga fläckar eller hål ❤️men lite krymt i tvätten så den är mindre i storlek
Volang topp hm  - Säljer denna superfina populära volangtoppen från H&M! Jättebra skick, då den bara är använd en gång💓
Vit blus med blåa mönsterdetaljer - Jättefin, använd fåtal gånger, perfekt till sommaren!
Sötaste one shoulder toppen!!  - Supersöt turkos topp från Kappahl med volang. Använd en gång, superfint skick.