Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart blus - Svart blus med söt spets detalj urringning.
Svart blus - Säljer en svart blus i storlek S. Passar perfekt till vardags eller utekväll. Går jättebra att ha ett svart linne under, man väljer själv.
Svart bluse  - Gullig svart bluse från JDY i väldigt fint skick 🩵
svart blus  - Helt ny blus från vera moda aldrig använd då jag inte gillar den, xs men passar även dom som har s
Svart blus  - Sjukt snygg svart långärmad blus som tyvärr är för liten för mig. Jätte bra skick men köpt på vinted💓verkligen så fin och passar xs/s
Svart blus  - Svart blus ny skick med lappen kvar. Skriv vid frågor❣️
Svart blus  - Superfin svart blus💗Tyvärr kommer den inte till användning, använd kanske 3 ggr! Den är i storlek L men tycker mer den är som en S. Skriv för fler bilder.
Svart blus - Snygg svart blus från gina med knytning fram, nästan inte använd💕
Svart blus
Svart blus - 0 Svart blus - 1 Svart blus - 2 Svart blus - 3 Svart blus - 4

Svart blus

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart blus med söt spets detalj urringning.

Linn
Linn
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blus - Suuuuperfin brun blus från Zara!!💗
Gina topp - Topp/blus ifrån Gina i strl xs. Passar mig som vanligtvis bär M. Använd endast en gång så i nyskick. Perfekt till ett par svarta kostymbyxor.
Superfin svart blus💞 - Super fin blus köpt i usa som använts 2 gånger💕💕
Vit blus från Odd Molly - Vacker odd molly blus! Knappt använd och i gott skick😊Superfina detaljer på ärmarna, kolla bild 4!!! Ännu vackrare strykt dessutom🙏
Söt blus från na-kd  - Superfin blus, aldrig använd!!!🙌🏼
Zara vit blus  - Säljer denna då den ej passar mig längre, jätte fin blus men kommer då ej till användning så jag säljer den, inte så strechig i materialet och skulle säga att den är som sin storlek.
Blus - Säljer denna blusen från Gina tricot som är i jättefint skick, endast använd ett fåtal gånger. Säljer då den inte kommer till användning. Skriv vid frågor💗
Vit omlottopp från Zara - Säljer en stilren vit omlottopp från Zara med v-ringning och knyt i midjan. Toppen har korta ärmar och är tillverkad i ett mjukt, lätt material som ger ett snyggt fall. Perfekt för dig som gillar en clean och fräsch look.💞