Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart blommig meshblus  - Snygg svart blus med blommigt mönster i rosa. Den har trekvartsärmar och en knytning i midjan för en smickrande passform. Perfekt för en avslappnad men stilren look.
Fin meshblus - För fest eller vardag  Litet sprund bak med knapp. Små pärlor runt halsringning.Använd fåtal gånger Vitt mönster fram.
Svart mesh blus  - Säljer denna jätte snygga blusen från Nelly. Det är en mesh blus med paljetter på och jätte fina volang i slutet av ärmarna
Meshblus - Fin meshblus i XXS från Gina Tricot.
Fin långärmad svart meshblus - Såå snygg meshblus med knytning i fram, använder inte längre tyvärr
Meshblus - Så snygg blus som tyvärr inte kommer till användning. Passar med en svart topp/bh under och är inte supergenomskinlig
Mesh blus - Snygg mesh blus att ha över korsett eller liknande!
Svart meshblus
Svart meshblus - 89 Svart meshblus - 90

Svart meshblus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart mesh blus från Crazy World i storlek S. Skjortan har långa ärmar och snörning framtill och i ärmarna. Otroligt snygg med bralette under! 🖤

isolderadacic
isolderadacic
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blus  - Säljer denna gulliga blå randiga blusen!!!!
Vit blus från Gina  - Helt oanvänd blus från Gina ny pris 500 men säljer för 80
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!
Vit topp med broderade ärmar  - Vit superfin topp med dekorativa blå broderier på ärmarna och knytband med toffsar i halsringningen 🌸 Publicerad på flera säljsidor.
Jeans topp - Som söt topp som aldrig är använd ( inga defekter ) saknar lapp 🩷🥹 passar mig med S
Rutig topp - Supersnygg rutig topp i storlek M men passar S/Xs🫶🏻
Gullig blus  - Gullig blus som jag aldrig använt, bra för sommaren till en jeans kjol eller shorts. Fina broderade detaljer. Från Zara xs-s
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞