Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Hm topp  - Aldrig använd. Toppskick. Prislappen sitter fortfarande kvar.
Hm topp - Jättesöt vit hm topp. Säljer pga ingen användning. Skriv för egna bilder🤍
Topp hm - Topp från hm i stl S
Hm topp - Volang blus från hm💕
Hm topp  - Använt en gång. Toppskick.
Slutsåld topp från hm! - 250 kr Strl L
Hm - topp - Säljer denna jätte snygga topp från hm. Helt oanvänd då den inte passade. Pris kan diskuteras
Hm topp - Superfin topp ifrån hm som inte säljs längre! Storlek xxs men passar nog xs också💕inga defekter
Topp från Hm
Topp från Hm - 89 Topp från Hm - 90

Topp från Hm

Storlek: L
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Brun

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny topp från H&M aldrig använd strl L

Natalie
Natalie
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Vit topp - Vit topp från Nelly. Super fin❣️
Prickig topp - Superfin prickig blus med resår i midjan från Gina tricot, helt ny!
Vit blus - Superfin mangoblus
Vit omlottopp från Zara - Säljer en stilren vit omlottopp från Zara med v-ringning och knyt i midjan. Toppen har korta ärmar och är tillverkad i ett mjukt, lätt material som ger ett snyggt fall. Perfekt för dig som gillar en clean och fräsch look.💞
Söt vit bluss med polka dots  - Söt vit bluss med polka dots och en svart rosett fram till. Har en fläck men syns inte då den är på insidan.
Blus Nelly 32 - Produkten är oanvänd och i nyttskick. Prislappen sitter kvar.