Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Designbysi tröja - Säljer min designbysi tröja, använd få gånger kommer i bra skick😊
Designbysi topp  - Populär tröja från designbysi. Funka perfekt till fest och till vardags. Säljer då jag tyvärr knappt använder den längre. Tröjan har lite defekter som nopprig som man kan se på sista bilden, annars i fint skick💓
DesignBySi knytblus - Superfin och populär vit knytblus från DesignBySi. Säljer då den inte kommer till så mycket användning, den är i jättefint skick! Skriv för frågor eller fler bilder🤍
Designbysi - Säljer min designbysi tröja i grön eftersom jag aldrig fått någon användning av den. Superfin och går att styla till allt. Nypris 393kr.  (skriv för privata bilder)
Tröja från Designbysi  - Så fin tröja 💗 skorv vid intressen tryck ej på köp direkt
Designbysi tröja  - Säljer min jättefina tröja ifrån desginbysi då den inte kommer till användning längre. Nypris är 400 säljer för 250 💕
Designbysi blus - Säljer min superfina ”maddy blouse” från Designbysi. Den är i superbra skick!💗
Designbysi spets blus - Säljer denna fina spets blus från Designbysi i storlek M/L som snarare sitter som en S/M. Använd 1 gång.
Designbysi topp
Designbysi topp  - 89 Designbysi topp  - 90

Designbysi topp

Storlek: XS/S
Kategori: Blusar
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin spets topp från designbysi, säljer då den aldrig kommit till användning. Bara testad en gång.

Matilda Birgersson
Matilda Birgersson
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blus  - Säljer denna gulliga blå randiga blusen!!!!
Vit blus från Gina  - Helt oanvänd blus från Gina ny pris 500 men säljer för 80
Vit topp med broderade ärmar  - Vit superfin topp med dekorativa blå broderier på ärmarna och knytband med toffsar i halsringningen 🌸 Publicerad på flera säljsidor.
Gullig blus  - Gullig blus som jag aldrig använt, bra för sommaren till en jeans kjol eller shorts. Fina broderade detaljer. Från Zara xs-s
Röd blus - Säljer en fin röd blus från Gina Tricot i storlek Xs. Blusen är endast använd en gång och är i mycket gott skick, nästan som ny. Den har en snygg passform och passar perfekt både till vardags och fest. Ett fräscht plagg som enkelt kan matchas med både jeans och kjol. Nu till salu eftersom den inte kommer till användning hos mig.❤️✨
Vit topp - Jätte fin blus säljer då den inte kommer till användning ❣️
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!