Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Missoni liknade tröja  - Säljer min Missoni liknade tröja. Super snygg passform. Ganska tunt material så perfekt till sommaren.
Flerfärgad tröja från Missoni - Säljer en snygg flerfärgad tröja från Missoni med ett unikt zigzag-mönster.  Jättefin men gör sig inte rättvisa på en galge haha💕💕💕 har inga glittertrådar men skimrar liksom i solen på sommaren💕💕
Missoni Blus - Fantastisk blus från Missoni! Köpt för 1100:- på Vestiaire för några år sen. Passar en stl 36, italiensk stl 40. Den har ett litet hål på baksida höger ärm, skickar bild om det önskas. Midja: 36 cm, längd: 49 cm. Pris kan diskuteras. Hör av dig!
M Missoni blus - Multi color M Missoni Blouse In size M
Missoni liknade topp - Säljer min superfina t-shirt från dry lake, som liknar Missoni🤩 Jättebra skick Storleken är xs och passar mig perfekt som är xs/s🥰 Skriv privat för fler frågor/ bilder
Missoni tröja - Säljer min ABSOLUT snyggaste missoni tröja!! Wow wow wow denna är sååå fin💕 Köpt på Vestiare collective för 250€ dvs nästan 3000kr. Äkta såklart!
Babydoll blus med fint mönster - Gullig tröja från mexx. Älskar färgerna och mönstret! Jättegullig överlag och passar super till det mesta. Skulle säga att det är en S ungefär! Älskar också att man kan knyta i ryggen💕
Blus med mönster - Säljer min super fina blus med mönster💕
Tröja med Missoni mönster
Tröja med Missoni mönster - 89 Tröja med Missoni mönster - 90

Tröja med Missoni mönster

Storlek: S/m
Kategori: Blusar
Färg: Flerfärgad

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin tröja som liknar Missoni mönstret med lite utsvängda ärmar. Finns ingen lapp i men tröjan passar s/m beroende på hur man vill att den ska sitta. (Jag är en s och den sitter lite löst på mig)

Matilde Sandberg💗
Matilde Sandberg💗
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Blus  - Säljer denna gulliga blå randiga blusen!!!!
Vit blus från Gina  - Helt oanvänd blus från Gina ny pris 500 men säljer för 80
Vit topp med broderade ärmar  - Vit superfin topp med dekorativa blå broderier på ärmarna och knytband med toffsar i halsringningen 🌸 Publicerad på flera säljsidor.
Röd blus - Säljer en fin röd blus från Gina Tricot i storlek Xs. Blusen är endast använd en gång och är i mycket gott skick, nästan som ny. Den har en snygg passform och passar perfekt både till vardags och fest. Ett fräscht plagg som enkelt kan matchas med både jeans och kjol. Nu till salu eftersom den inte kommer till användning hos mig.❤️✨
Gullig blus  - Gullig blus som jag aldrig använt, bra för sommaren till en jeans kjol eller shorts. Fina broderade detaljer. Från Zara xs-s
Fin blus  - Super söt svart blus som passar till allt! Inga defekter!💞
Vit topp - Jätte fin blus säljer då den inte kommer till användning ❣️
Grön blus - Jättefin mörkgrön blus från gina🫶🏼knappt andvänd ser helt ny ut!