Alla kategorier > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart omlottopp från Zara - Säljer en svart omlottopp från Zara i storlek S. Toppen har en djup v-ringning och knyt i midjan som ger en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Svart omlottopp - Snygg svart långärmad topp från 157 med omlottdetalj framtill. Enkel och stilren design med rund halsringning, perfekt att matcha med jeans eller kjol. Mjuk och skön känsla, passar dig som gillar minimalistisk stil.
Svart omlottopp  - Säljer en svart omlottopp från Nelly i storlek XS. Toppen har långa ärmar och ett knytband i midjan💕
Svart glittrig omlottopp - Säljer en svart glittrig omlottopp med djup v-ringning och långa ärmar.💞
Svart omlottopp med volangdetaljer - Snygg svart omlottopp med volangdetaljer och trekvartsärm. Perfekt för en stilren look. Toppen har en v-ringad design som ger en elegant touch.
Svart omlottopp från Bik Bok - Snygg svart omlottopp från Bik Bok med långa ärmar. Perfekt för en stilren look. Toppen har en elegant omlottdesign framtill. Använd 1 gång för 1 år sen ungefär. Ganska öppen blus, bara att höra av er om ni har några funderingar😊
Svart omlottopp med knyt från  - Snygg svart omlottopp från  med långa ärmar och knyt i midjan. Toppen har en djup v-ringning och är gjord i ett mjukt, lätt material som faller fint. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart omlottopp med volang  - Svart omlottopp  med volangdetaljer längs v-ringningen och axelpartiet. Toppen har långa ärmar med öppna axlar och lätt utsvängda ärmslut. Croppad passform som ger en snygg siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Svart omlottopp från Zara
Svart omlottopp från Zara - 0 Svart omlottopp från Zara - 1

Svart omlottopp från Zara

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Zara
Färg: Svart
Skick: Acceptabelt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart omlottopp från Zara med knyt framtill. Toppens material är mjukt och har en lätt stretch. Den har korta ärmar och en snygg v-ringning. Den har en liten defekt med att en som har gått upp så de syns men de är bara vika in eller sy in, super enkelt

Maja ramberg
Maja ramberg
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Blusar
Visa alla
Broderad blus från ZARA med knytband - Säljer en superfin vit blus från ZARA med svarta broderade detaljer och snygga knytband med tofsar. Blusen har långärmade puffärmar och v-ringning med broderier längs halsen och ärmsluten. Perfekt för dig som gillar boho-stil! En liten fläck på armen
Topp - Ny topp från lvcilia
Zara blus - Jätte fin lila/grå blus som är lite genomskinlig.Endast använt 2 gånger💓
Svart omlottröja från Vila - Snygg svart omlottröja från Vila. Den har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för både vardag och fest! 😍
Rutig puffärm blus - Rutig puffärm blus men v-veck. Knappar på framsidan!💓
Blus ifrån XOXO friends  - En fin vit blus med svarta prickar på, ifrån XOXO friends. storlek 158-164