Marwah
Marwah
Skjorta och kjol
Skjorta och kjol  - 89

Skjorta och kjol

Storlek: S/M
Kategori: Kostymer
Färg: Marinblå

150 SEK

Beskrivning

Nya två delar

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Svart Hoodrich hoodie och byxor med tryck - Svart hoodie från Hoodrich och byxor med stor vit logotyp på bröstet och detaljerat tryck på fickan och ryggen. Tröjan har huva, lång ärm och en klassisk känguruficka framtill. Materialet är mjukt och tjockt, perfekt för chill eller streetwear. Snygga vita tryck ger en cool kontrast.
Kavaj marin blå  - Super snygg kajan i nyskick st 36
Kostymset / H&M / Brun - Byxor är storlek 40 och kavaj är 38. Se bild 3 för slitage.
Dressmann Kostym - Säljer min dressmannkostym som jag köpte inför balen i 9an men nu har växt ur. Kavajen i storlek 46 är använd vid 2 tillfällen och är därför i toppskick. Byxorna i storlek 33/32 är använda vid lite fler tillfällen men är i fint skick även dem.
Punkkavaj 90-tal  - Sitter perfekt på mig som är 163, 50kg supersnygga sliten sammet. Hämtas vid Trekanten, Liljeholmen eller skickas
Kavaj - Slutsåld kavaj från Nelly. Använd 1 gång så den är som ny. Bilder kan fås vid intresse. Nypris 499kr
små glittrig kavaj mönster - ✳️SE ANDRA BILDEN FÖR LITE GLITTER✳️. små glittrig kavaj med mönster
Kavaj - En superfin kavaj som är mörkbrun ish. Den sitter oversized på mig som är en xs/s, funkar över en Hoodie som vårjacka eller utan bara så❤️