Alla kategorier > Kostymer
 - 1459666282  - 1459666292  - 1459666303

Storlek: 36
Kategori: Kostymer

80 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Superfin lättare kavaj! Fint skick! Köparen står för frakt eller upphämtning i Upplands-bro :)

Nickie Ekström
Nickie Ekström
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kostymer
Visa alla
Ljusgrön Kavaj - Kavaj i avslappnad stil/ lite oversize. Använd 2 gånger bara och nytvättad. Verklig färgen ses på bild 1.
Grå kavaj i ull - Snygg grå kavaj från J.lindeberg i 100% ull. Perfekt för en stilren look med två knappar framtill och fickor. Passar bra till både jeans och mer formella byxor. Ett måste för garderoben! Nypris på denna är runt 2500kr. Skriv vid funderingar!
H&M Beige kavaj - Snygg beige kavaj från H&M  med normal passform och långa ärmar. Perfekt för en stilren look. Kavajen har en klassisk design med krage och är tillverkad i ett mjukt material.
Snygg jeansväst i storlek 170 - Snygg jeansväst från Detroit med v-ringning och knappar framtill. Västen har dragkedjefickor och justerbar rem  baktill Perfekt för en cool och avslappnad stil.
Brun kavaj från Drabant Sweden - Elegant brun kavaj från Drabant Sweden med klassisk design. Kavajen har två knappar framtill och fickor med lock. Perfekt för en stilren look.
Svart skjorta - 😍😍
Rosa kavaj med knappar - Snygg rosa kavaj med två knappar framtill och stora fickor. Perfekt för att liva upp garderoben med en färgklick. Kavajen har en klassisk krage och långa ärmar.