Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Logga in
Logga in
Kategorier Märken Produkter Om oss Vanliga frågor Presentkort
Tyvärr hittar vi inte varan du letar efter men ta en titt på dessa liknande...
Visa alla
Zold
Shorts - Fina svarta shorts till sommaren
S
Shorts
150 SEK
Amanda Rezvanian
Shorts - Mjukis shorts från hunkemöller, storlek S och super skönt material. Aldrig använda nästan. Köpta för 300
S
Shorts
200 SEK
Grodprinsessan
Shorts - Säljer dessa super snygga authentic jeans shorts.🩳 Shortsen har inte använts. Vet tyvärr inte storleken eftersom att de är insydda. Men min Teori är att de var i storleken 29-30 men blev till ungefär 28.
Crocker S
Shorts
50 SEK
Naemi
Shorts  - Svarta shorts från Puma!✨  Storlek S, sällan använda, fickor och snörning med logga på sidan🫶🏼
Puma S
Shorts
50 SEK
Corre03
Shorts - Fint skick
H&M S
Shorts
50 SEK
Corre03
Shorts - Fint skick
S
Shorts
50 SEK
Saga
Shorts  - Svarta och grön/turkosa shorts. De svarta har stl XS och de andra har stl S. Båda i bra skick! Säljer båda för 39kr + frakt. Supermysiga att sova i!
XS/S
Shorts
39 SEK
sellout.am
Shorts - Zara shorts knappt använda
Zara 36
Shorts
80 SEK
Om oss

Plick är sedan 2013 en av Sveriges största nischmarknadsplatser för kläder, skor och accessoarer. Köp, sälj & upptäck second-hand - bra för både miljön och din plånbok.

Hantera cookies
Cookie policy
Kontakt
Plick AB
Kungsgatan 28
753 21 Uppsala
support@plick.se
Karriär Jobb via plick Annonsera på plick
Press press@plick.se
iOS app on App Store Android app on Google Play