Kraften
Kraften
Beige linneskjorta från John Henric
Beige linneskjorta från John Henric - 0 Beige linneskjorta från John Henric - 1 Beige linneskjorta från John Henric - 2

Beige linneskjorta från John Henric

Storlek: S
Kategori: Skjortor
Märke: John Henric
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

599 SEK

Beskrivning

Snygg beige skjorta i linne från John Henric. Klassisk krage med knappar och lång ärm. (Otroligt sparsamt andvänd) Passar storlek S. Tveka inte med att höra av er!🫡

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Ralph lauren skjorta - 9,5/10
Burberry skjorta - Storlek: S || Skick: mycket bra || Nypris: Ca 4000kr || Följ för liknande produkter 🍾🌊
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Vinröd skjorta från Burberry - 📏 Storlek: S Är 175 och tycker den passar perfekt  ✨ Passform: Slim 🎨 Färg Vinröd 🧵 Material: Bomull  💎 Skick: Fint skick alla knappar är intakta och sitter bra den har lite solblekning om man tittar noga på kragen men annars inga problem.  🔍 Detaljer: 	Perfekt skjorta allmänt har haft den ofta på mig och tagit hand om den varsamt varje gång jag har haft den på mig ha tjat fått komplimanger så det är en skjorta som fångar mycket blickar.
Svart skjorta från Ralph Lauren - Snygg svart skjorta från Ralph Lauren med klassisk passform.
Mörkblå overshirt från Massimo Dutti - Oanvänd mörkblå overshirt från Massimo Dutti i storlek S, men sitter som en M. Hör av dig vid frågor och funderingar. Mhv
Rosa skjorta från Ralph Lauren - Snygg rosa skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och knappar framtill. Skjortan har lång ärm och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och färgglada plagg. Materialet känns lätt och skönt mot huden.
Ljusrosa pikéskjorta från GANT - Snygg ljusrosa pikéskjorta från GANT i storlek S. Skjortan har vit krage och knappslå med tre knappar framtill. Klassisk GANT-logga broderad på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull, kortärmad och med slitsar i sidorna för extra komfort.