Nilufar
Nilufar
Blåvit randig skjorta från Zara
Blåvit randig skjorta från Zara - 0 Blåvit randig skjorta från Zara - 1 Blåvit randig skjorta från Zara - 2

Blåvit randig skjorta från Zara

Storlek: S
Kategori: Skjortor
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Beskrivning

Säljer en oversized blåvit randig skjorta från Zara i bomull. Skjortan har klassisk krage, långa ärmar med breda manschetter och knappar framtill. Perfekt för en chill och stilren look. Pris 250, ordinarie 399kr

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Grön Ralph Lauren skjorta - En snygg polo skjorta som passar till alla tillställningar! Du ska kunna uttrycka stil utan att det kostar för mycket!🕺🍾💼🤩  Storlek👔: M Nypris💰:  ca 1399 kr
Vit Burberry Brit skjorta med rutig detalj - Vit skjorta från Burberry Brit med klassisk krage och långa ärmar. Insidan av manschetterna och kragen har den ikoniska Burberry-rutiga detaljen i beige, svart och röd. Skjortan har knappar framtill och ett broderat Burberry-emblem på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga plagg.
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Overshirt från Bondelid  - Snygg grå overshirt från Bondelid med diskret mönster och två bröstfickor med knappar. Klassisk krage, långärmad och med slitsar i sidorna. Perfekt att ha som lager över t-shirt. Modern och stilren look. Storlek S men sitter som S-M. Priset är inte hugget i sten!
 Ralph Lauren skjorta vinröd S - Vinröd skjorta från Ralph Lauren i klassisk passform, med knappar framtill och på kragen. Skjortan har lång ärm och ikonisk broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg. Inga defekter och tröjan är i ny skick. Hör av dig vid frågor/prisförslag😇🙌
Mörkgrå overshirt med fickor - Säljer en mörkblå overshirt med grov struktur och tre stora fickor framtill. Jackan har knappar och lång ärm, perfekt att slänga över en hoodie. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller chinos.
Ralph lauren skjorta - Säljer nu min fina Ralph lauren skjorta i storlek S. Den är i nyskick och kommer vara otroligt snygg på sommaren. Nypris cirka 1600kr.