Alla kategorier > Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Super snygg skjorta - Helt ny, har aldrig kommit till användning, köpt på HM strl 40 men är liten i storleken, jag uppskattar den som 36/38, lite stretch. Obs att provdocka ha strl XS/S och skjortan sitter utmärkt på!
Super soft Sweater shirt combi - Loved this shirt, a two in one gives a super casual comfy look. Extremely soft material, and can be styled with lots of styles.
Blårutig skjorta från Eton Super Slim - Snygg blårutig skjorta från Eton i modellen Super Slim. Skjortan har klassisk krage, vita knappar och lång ärm. Tillverkad i mjuk bomull med diskret rutmönster i blått och vitt. Perfekt för dig som gillar en smal passform och stilren look. Är lite gul vid kragen men inget man märker.
Ljusblå skjorta från Eton, super slim - Sjukt snygg ljusblå skjorta från Eton i super slim passform som tyvärr blivit lite liten på mig och därav knappast använd. Tillverkad i bomull för en fräsch och stilren look. Perfekt för dig som gillar en tajt och modern siluett. Jag betalade 1700kr men säljer för endast 500kr
En vit/svart randig shorta, super skön - Använd 2-3 gånger, sval och skön. Från H&M. Storlek 34 (xs)
Jeans topp - Superfin topp från Kappahl med knytningar fram till och har även puff armar. Hör av dig vid frågor!❣️
Zara topp - Söker denna topp  Kan betala ett bara pris det är bara att skriva!
Super snygg tröja - Använd fåtal gånger. Frakt tillkommer med 44kr
Super söt topp
Super söt topp - 89 Super söt topp - 90

Super söt topp

Storlek: XS
Kategori: Skjortor
Märke: H&M

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min superfina topp du den är lite liten på mig. Den är i stolek xs❤️ den är från hm och är i toppen skick💕 skriv för fler bilder💕

hjhbjhknihiu
hjhbjhknihiu
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Ralph Lauren skjorta - Superfin Ralph Lauren skjorta som sitter som en smäck. Superbra passform och perfekt för finare tillfällen. Inga skador och bara en allmänt fin skjorta. Skriv om ni undrar något 🤗
Blå linneskjorta från Morris - Snygg blå skjorta i 100% linne från Morris Stockholm. Klassisk button-down krage, vita knappar och diskret broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar en stilren och luftig look under varmare dagar.
Mörkblå Burberry skjorta i bomull - Snygg mörkblå skjorta från Burberry i mjuk bomull. Klassisk krage med rutigt mönster på insidan och ärmslut, samt diskret broderad Burberry-logga på bröstet. Långärmad och stängs med knappar framtill. Perfekt för en stilren look.
Mörkblå skjorta från Ralph Lauren - Säljer en stilren mörkblå skjorta från Ralph Lauren i slim fit. Skjortan är i linne och fungerar perfekt till sköna sommardagar! Den passar till de mesta och det är bara att höra av er vid frågor!
Number Nine flannel  - En galen Nine flannel. Den är fräsch i bra skick men dessvärre förkommer defekter, en knapp saknas (tror jag sparat den någonstans kan nog hitta) och i kragen, se bild 3. Size 2 motsvarar S/M. Finns ingen på marknaden för samma pris vad jag vet.
Olivgrön linneskjorta Polo Ralph Lauren - Olivgrön skjorta från Polo Ralph Lauren i slim fit med klassisk krage och vita knappar. Tillverkad i linne, med den ikoniska orange broderade loggan på bröstet. Långärmad och stilren, perfekt för dig som gillar clean och chill look.
Ralph lauren skjorta - Snygg blå kamouflagemönstrad skjorta från Polo Ralph Lauren. Skjortan har två bröstfickor med knappar, klassisk krage och långa ärmar. Tillverkad i bomull och passar perfekt till jeans för en avslappnad look.
Randig skjorta Polo Ralph Lauren M - Snygg randig skjorta från Polo Ralph Lauren i slim fit. Skjortan är vit med mörkblå ränder, har klassisk krage och knappar framtill. På bröstet finns det ikoniska röda Polo-logot. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg, den är fläckfri och har noll defekter. Skriv om det finns några funderingar, pris kan diskuteras vid snabb affär!