Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Morris skjorta - Morris Kings BD skjorta, perfekt till sommaren. Använd ett fåtal gånger, som ny  Nypris 1300kr
 Morris skjorta - Snygg frottéskjorta ifrån Morris i mycket fint skick och sparsamt använd. Den är true to size med en avslappnad passform. Köpt ifrån märkesbutiken i Båstad 1250kr.
Morris skjorta - Säljer min morris skjorta som är som ny skick endast använd vid 1 event, säljer den pga att den har blivit för liten
Morris skjorta - Tjena! Säljer en riktigt snygg Morris skjorta. Den är i väldigt bra skick 9/10. Skjortan är i färgen vit och gul. märket är blått. Storlek S. Den passar perfekt till våren och sommaren☀️ Nypris runt 1800 kr Hör av dig vid funderingar🙌
Morris rutig skjorta - Röd och vit skotskrutig skjorta
Randig skjorta från Morris - Säljer en helt ny randig Morris skjorta i storlek M. Modellen på bilden är ca 180 cm lång. Hör av dig vid funderingar!
Randig skjorta från Morris  - Snygg skjorta från Morris med smala svarta och vita ränder, klassisk button down-krage och gul broderad logga på bröstet. Nypris:1200Kr, Mitt pris:349Kr
Dior
Dior
Morris skjorta
Morris skjorta  - 89 Morris skjorta  - 90

Morris skjorta

Storlek: M
Kategori: Skjortor
Märke: Morris

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg stilren rosa och vit randig skjorta från Morris Lady. Nypris 1399:-

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Mörkblå Burberry skjorta med rutig detalj - Snygg mörkblå skjorta från Burberry med klassiska rutiga detaljer på insidan av kragen, knappslån och ärmsluten. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Mörkblå Ralph Lauren skjorta  - Snygg mörkblå skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och vita knappar.
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Ralph lauren skjorta  - Tjena! Säljer nu min Ralph lauren skjorta som är blå vit randig. Storleken är M och den är i mycket fint skick! Hör av er vid fler frågor eller funderingar!
Mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren med vit broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look. Pris kan diskuteras
Svart/Mörkblå Burberry skjorta med rutiga detaljer - Svart/Mörkblå skjorta från Burberry med klassiska rutiga detaljer i beige, rött och svart på insidan av kragen och ärmsluten. Skjortan har knappar framtill och broderad logga på bröstet. Snygg och tidlös design i bomull.Det står L men sitter riktigt bra som M elr långa personer med S kan funka.Pris kan diskuteras och byte med. Skriv om ni har några frågor:)
Overshirt från Bondelid  - Snygg grå overshirt från Bondelid med diskret mönster och två bröstfickor med knappar. Klassisk krage, långärmad och med slitsar i sidorna. Perfekt att ha som lager över t-shirt. Modern och stilren look. Storlek S men sitter som S-M. Priset är inte hugget i sten!
Mörkgrå overshirt med fickor - Säljer en mörkblå overshirt med grov struktur och tre stora fickor framtill. Jackan har knappar och lång ärm, perfekt att slänga över en hoodie. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller chinos.