Alla kategorier > Skjortor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Morris skjorta - Hej säljer nu min fina Morris skjorta i storlek M. Den är i nyskick och kommer vara otroligt snygg nu i vår och framåt sommaren. Nypris cirka 1600kr! Vi kommer att sälja liknande produkter nu i vår och närmare sommar så glöm inte följa profilen!🌊🍾
Morris skjorta - Säljer denna skjorta eftersom den inte alls kommer till användning. Använd den 6 gånger så den är fortfarande i mycket fint skick.
Morris skjorta - Säljer denna skjorta eftersom den inte kommer till användning. Använt den 6 gånger sparsamt så den är i mycket bra skick.
Morris linne skjorta - Hej säljer nu min fina Morris linne skjorta i storlek S. Den är i nyskick och kommer vara otroligt snygg nu i höst. Nypris cirka 2000kr! Vi kommer att sälja liknande produkter så glöm inte följa profilen!🌊🍾
Morris skjorta - Morris skjorta. Lappen säger XL men sitter som en L/M nypris 1500kr.
Morris skjorta  - En riktig fräsch Morris skjorta som jag inte kan ha längre, storlek XL men jag tror det är barn för den sitter som en M - L. Använd 5 gånger i somras. Den har en riktigt skönt material typ mocha, Har varit trasig i en av knapparna men det är löst med sytråd och pyttelite lim
Mörkblå skjorta från Morris  - Säljer en stilren mörkblå skjorta från Morris i storlek S. Skjortan har klassisk krage, vita knappar och lång ärm. Materialet är bomull och passformen är slim. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös look.
Mörkblå Morris skjorta  - Morris button down skjorta bra skick sitter som S.
Morris skjorta
Morris skjorta  - 89 Morris skjorta  - 90 Morris skjorta  - 91

Morris skjorta

Storlek: S
Kategori: Skjortor
Märke: Morris
Färg: Marinblå

249 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu denna riktigt snygga skjorta ifrån Morris. Modellen är 183. Inga defekter eller liknande. Bara att skriva vid frågor eller funderingar.

TrendyResell
TrendyResell
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Ralph Lauren skjorta  - Rutig skjorta från Ralph lauren, vit/grå, storlek M men sitter mindre, lite kort för mig som är 180, sitter något bredare också,  skriv vid frågor!
Svart Burberry skjorta med rutiga detaljer - Säljer en svart skjorta från Burberry i storlek M. Skjortan har klassiska Burberry-rutiga detaljer på krage och manschetter, knappar framtill och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en stilren look med en twist.
Svart Ralph Lauren skjorta – M Slim Fit - Säljer denna stilrena och snygga svarta Ralph Lauren skjorta. Skjortan är i  bra skick. Modellen är M slim fit. Har du några frågor? Tveka inte att höra av dig. Allt gott från Deluxe garderoben ⭐️
Rutig kortärmad skjorta i blått och vitt - Säljer en kortärmad skjorta med snyggt rutigt mönster i blått och vitt. Skjortan har knappar framtill och en figurnära passform som ger en fräsch och ungdomlig vibe. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern twist.
Rosa pikétröja från Polo Ralph Lauren - Snygg rosa pikétröja från Polo Ralph Lauren i storlek XXL. Klassisk krage, två knappar och den ikoniska mörkblå broderade loggan på bröstet. Tillverkad i 100% bomull och har en relaxed custom fit. Storleken är XXL men eftersom den har tvättats ett fåtal gånger så har den krympt, så den passar för dig som har M
Flanell skjorta från Ralph Lauren  - Säljer denna snygga skjorta eftersom jag sorligt nog har vuxit ur den. Skjortan går lätt att matcha och snygg till sommaren!! Hör av er vid minsta fråga eller fundering😁
Acne studios T-shirt - Najs acne studio tröja som är lite solblekt men endå suveränt skick. Vettefan om det runt halsen är från fabrik eller från den jag köpte den av. Snabb affär prioriteras! Behöver pengar ASAP 🙏
Randig skjorta från Ami i bomull - Säljer en snygg ljusblå och vit randig skjorta från Ami Paris. Skjortan har klassisk krage, långa ärmar och knäppning framtill. På bröstet finns Ami:s ikoniska röda hjärta. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer.