Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
jeans kjol - Jättefin jeans kjol S men passar som xs
Jeans Kjol - Inte använt på länge. Köpare står för
Blå asymmetrisk jeanskjol - Riktiga fickor. Snygg och lite annorlunda jeanskjol
Jeanskjol  XS - Jättesöt vintage jeanskjol som är för liten för mig 😭   Jag har S till M så den passar 100% på XS
Jeans Kjol - Stretchig jeans kjol helt nytt med lappar kvar
Vit jeans kjol  - Passar bra, är inte för tajt och inte för bred 😊
 Jeans kjol Svart - Jag tar bara kontanter
Sanya Lundqvist
Sanya Lundqvist
Jeanskjol
Jeanskjol - 89 Jeanskjol - 90 Jeanskjol - 91

Jeanskjol

Storlek: M
Kategori: Skjortor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ball vintage jeanskjol som var min mammas på 90-talet. Slits vid båda sidorna och broderade blommor på framsidan. Riktigt bra skick.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Mörkblå Burberry skjorta med rutig detalj - Snygg mörkblå skjorta från Burberry med klassiska rutiga detaljer på insidan av kragen, knappslån och ärmsluten. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Mörkblå Ralph Lauren skjorta  - Snygg mörkblå skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och vita knappar.
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Klassisk mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren med vit broderad logga på bröstet. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för en clean och stilren look. Pris kan diskuteras
Svart/Mörkblå Burberry skjorta med rutiga detaljer - Svart/Mörkblå skjorta från Burberry med klassiska rutiga detaljer i beige, rött och svart på insidan av kragen och ärmsluten. Skjortan har knappar framtill och broderad logga på bröstet. Snygg och tidlös design i bomull.Det står L men sitter riktigt bra som M elr långa personer med S kan funka.Pris kan diskuteras och byte med. Skriv om ni har några frågor:)
Ralph lauren skjorta  - Tjena! Säljer nu min Ralph lauren skjorta som är blå vit randig. Storleken är M och den är i mycket fint skick! Hör av er vid fler frågor eller funderingar!
Overshirt från Bondelid  - Snygg grå overshirt från Bondelid med diskret mönster och två bröstfickor med knappar. Klassisk krage, långärmad och med slitsar i sidorna. Perfekt att ha som lager över t-shirt. Modern och stilren look. Storlek S men sitter som S-M. Priset är inte hugget i sten!
Vit slim fit skjorta från Polo Ralph Lauren slim fit large  - Vit skjorta från Polo Ralph Lauren i slim fit-modell med klassisk krage och broderad logga på bröstet. Skjortan har långa ärmar och knappar framtill. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.