Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ralph lauren polo piké  - Säljer nu denna helt nya Ralph lauren polo piké  I en vit fräsch färg. det ända är att jag tyvärr tagit bort lappen då jag ville behålla men den var för stor så jag säljer den nu. Skicket är då såklart 10/10. Storlek är L. För fler frågor eller funderingar är det bara att skriva
Polo Ralph lauren linneskjorta - Snygg vit linneskjorta till sommaren från Polo Ralph lauren i classic fit modell. Storleken är M och säljer för att den är för stor. Använd endast en gång, inga defekter eller liknande. Nypris är 2295kr.
Vit piké från Polo Ralph Lauren - Vit pikétröja från Polo Ralph Lauren med klassisk krage och korta ärmar. Storlek 14-16. Helt oanvänd, nypris 1299 kr
Polo Ralph Lauren tröja - Säljer då den inte kommer till användning
Polo Ralph Lauren skjorta  - Säljer denna stilrena skjortan från polo storlek 16 sitter som en S passar till det mesta, först till kvarn🙌
Polo Ralph lauren skjorta  - Säljer nu denna Polo Ralph lauren skjorta, skriv för fler bilder/frågor🙌🏼
Polo Ralph Lauren skjorta - Vit skjorta från Polo Ralph Lauren i slim fit-modell. Klassisk krage, långa ärmar och knäppning framtill. Broderad logga i vitt på bröstet. Skjortan är tillverkad i bomull och har en stilren och tidlös look. Skriv för mer bilder.
Polo Ralph lauren skjorta  - Säljer nu denna Polo Ralph lauren skjorta, skriv för fler bilder/frågor🙌🏼
Kajus Sirvinskas
Kajus Sirvinskas
Ralph Lauren Polo
Ralph Lauren Polo - 89 Ralph Lauren Polo - 90 Ralph Lauren Polo - 91

Ralph Lauren Polo

Storlek: L
Kategori: Skjortor
Märke: Ralph Lauren
Färg: Vit

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny Ralph Lauren Polo Piké som aldrig har använts eftersom den va för stor. Original pris är ca 1300. Pris kan diskuteras!

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Ralph lauren skjorta  - Tjena! Säljer nu min Ralph lauren skjorta som är blå vit randig. Storleken är M och den är i mycket fint skick! Hör av er vid fler frågor eller funderingar!
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Ralph Lauren skjortor i bomull S - Tre snygga skjortor från Ralph Lauren i storlek S. En ljusblå med classic fit, två vita med custom fit och slim fit. Alla har den ikoniska broderade loggan på bröstet, klassisk krage och knappar framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg. 400kr/st
Mörkgrå overshirt med fickor - Säljer en mörkblå overshirt med grov struktur och tre stora fickor framtill. Jackan har knappar och lång ärm, perfekt att slänga över en hoodie. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller chinos.
Mörkblå skjorta från Ralph Lauren - Snygg mörkblå skjorta från Ralph Lauren med klassisk button-down krage och vita knappar. Broderad röd logga på bröstet ger en clean och stilren look. Skjortan är i mjuk linne och har lång ärm, perfekt för dig som gillar tidlös stil. Nypriset ligger på 2199kr och skicket är 9/10. Priset kam diskuteras vid snabb affär🤩
Mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Snygg mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren med klassisk krage och vita knappar. Broderad logga i vitt på bröstet. Skjortan är långärmad och har en stilren, normal passform. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Storlek 14-16 som motsvarar Xs. Skjortan är knappt använd och har inga defekter. Hör av dig om du har mer frågor. Priset är prutbart via enkel affär.
Ralph lauren skjorta - Tunnare Flanell skjorta ifrån Ralph lauren, storlek M och jag är 180, sitter väldigt bra, skriv vid frågor!
Ralph lauren skjorta - Säljer nu min fina Ralph lauren skjorta i storlek S. Den är i nyskick och kommer vara otroligt snygg på sommaren. Nypris cirka 1600kr.