Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa skjorta från Stenströms, M - Snygg rosa skjorta från Stenströms i fitted body-modell. Skjortan har klassisk krage, långa ärmar och knäppning framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och färgglada plagg. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla. Nypris 1500kr, hos mig för mindre än halva. Använd en gång, storlek M
Rosa skjorta från Stenströms Slimline M - Snygg rosa skjorta från Stenströms i modellen Slimline. Skjortan har klassisk krage, knäppning framtill och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar en stilren och fräsch look.
Rosa skjorta - Säljer en liknande rosa skjorta från Cubus o en ljusrosa färg. Lappen kvar aldrig använd! Skick 10/10! Skriv vid fler bilder.🩷nypris 399 tror jag
Skjorta rosa - Passar även S
Rosa skjorta - Säljer en stilren rosa skjorta från Pelote med klassisk krage och bröstficka. Skjortan har knäppning framtill och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar en clean och enkel look.
Morris skjorta rosa - Klassisk ljusrosa skjorta från Morris med button down-krage och broderad mörkblå logga på bröstet. Perfekt för en clean och stilren look. Köpt för 1350 kr så 449 som jag säljer den för är riktigt bra. Tveka inte att höra av dig vid frågor eller funderingar 😊. FRI FRAKT JUST NU!
Rosa skjorta från Bondelid - Säljer en snygg rosa skjorta från Bondelid i storlek medium. Skjortan är långärmad och har en klassisk krage med knappar hela vägen ner. Den är tillverkad i ett mjukt bomullsmaterial. Finns knappast tecken på användning utan är i ett bra skick.
Rosa linne skjorta - Snygg rosa linne skjorta från Polo Ralph Lauren med klassisk krage och broderad logga på bröstet. Skjortan har långa ärmar, knappar framtill och är tillverkad av linne. Nypris, ca 2200kr, bara att höra av er vid funderingar!
Goa kläder
Goa kläder
Rosa skjorta
Rosa skjorta - 0 Rosa skjorta - 1 Rosa skjorta - 2 Rosa skjorta - 3

Rosa skjorta

Storlek: M
Kategori: Skjortor
Märke: Stenströms
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en ljusrosa skjorta från Stenströms i slimline-modell. Andvänd 1 gång.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Mörkgrå overshirt med fickor - Säljer en mörkblå overshirt med grov struktur och tre stora fickor framtill. Jackan har knappar och lång ärm, perfekt att slänga över en hoodie. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller chinos.
Mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Snygg mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren med klassisk button down-krage och vit knappstängning. Stor i storleken då modellen är 190cm. Skjortan har lång ärm och röd broderad logga på bröstet. Tillverkad i linne och har en normal passform som sitter riktigt bra.
Rutig Burberry skjorta - Snygg rutig skjorta från Burberry i klassiskt beige, grått och rött. Skjortan har lång ärm, knappar hela vägen och en slim passform som sitter tajt. Tillverkad i mjuk bomull med den ikoniska Burberry-rutan. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storleken är i S men passar även för dig som har XS.
Ralph Lauren skjortor i bomull S - Tre snygga skjortor från Ralph Lauren i storlek S. En ljusblå med classic fit, två vita med custom fit och slim fit. Alla har den ikoniska broderade loggan på bröstet, klassisk krage och knappar framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg. 400kr/st
Blårandig skjorta från Ralph Lauren slim fit - Snygg blårandig skjorta från Ralph Lauren i slim fit-modell. Skjortan har klassisk button-down krage, broderad logga på bröstet och vita knappar framtill. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och fräscha plagg.
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Ralph lauren skjorta - Säljer nu min fina Ralph lauren skjorta i storlek S. Den är i nyskick och kommer vara otroligt snygg på sommaren. Nypris cirka 1600kr.
Ralph lauren skjorta - Rutig skjorta ifrån Ralph lauren, storlek S och jag är 180, sitter bra om man gillar mer slim fit👍, använd men inga synliga  defekter, skriv vid frågor!