Ella Nyman
Ella Nyman
Vit skjorta från ONLY med knappar
Vit skjorta från ONLY med knappar - 0 Vit skjorta från ONLY med knappar - 1 Vit skjorta från ONLY med knappar - 2

Vit skjorta från ONLY med knappar

Storlek: 38
Kategori: Skjortor
Märke: Only
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

99 SEK

Beskrivning

Fräsch vit skjorta från ONLY i storlek 38, med snygga bruna knappar framtill och en avslappnad krage. Skjortan har trekvartsärm och är gjord i ett lätt, luftigt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren look.

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Mörkgrå overshirt med fickor - Säljer en mörkblå overshirt med grov struktur och tre stora fickor framtill. Jackan har knappar och lång ärm, perfekt att slänga över en hoodie. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller chinos.
Rutig Burberry skjorta - Snygg rutig skjorta från Burberry i klassiskt beige, grått och rött. Skjortan har lång ärm, knappar hela vägen och en slim passform som sitter tajt. Tillverkad i mjuk bomull med den ikoniska Burberry-rutan. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Storleken är i S men passar även för dig som har XS.
Ralph lauren skjorta - Säljer nu min fina Ralph lauren skjorta i storlek S. Den är i nyskick och kommer vara otroligt snygg på sommaren. Nypris cirka 1600kr.
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren - Snygg mörkblå skjorta från Polo Ralph Lauren med klassisk button down-krage och vit knappstängning. Stor i storleken då modellen är 190cm. Skjortan har lång ärm och röd broderad logga på bröstet. Tillverkad i linne och har en normal passform som sitter riktigt bra.
Ralph lauren skjorta - Rutig skjorta ifrån Ralph lauren, storlek S och jag är 180, sitter bra om man gillar mer slim fit👍, använd men inga synliga  defekter, skriv vid frågor!
 Polo Ralph Lauren Chicago piké - Svart Ralph Lauren Polo Chicago Chief Keef, Storlek S,Nyskick
Ralph Lauren skjortor i bomull S - Tre snygga skjortor från Ralph Lauren i storlek S. En ljusblå med classic fit, två vita med custom fit och slim fit. Alla har den ikoniska broderade loggan på bröstet, klassisk krage och knappar framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg. 400kr/st