Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Skjorta  - Älskar och ser så fin ut! Inga defekter. För fler bilder kan du kontakta mig. Kan sänka priset om det är en snabb affär. Är 164cm lång.
Skjorta  - Säljer den här skjortan från H&M perfekt för sommaren! Skick- 9/10
Söt skjorta - Supersöt randig skjorta! 💙💯🙏
Skjorta  - Croppad skjorta
Skjorta - En jättefin vit skjorta köpt på Brothers. Använd 1-2 gånger. Slim fit.
Skjorta - Superfin vit skjorta av märket Riley. Inga missfärgningar eller andra skavanker. Strl S
Skjorta  - Superfin vit skjorta av märket Made In The Shade. Inga missfärgningar eller dylikt. Storlek M
louisehard
louisehard
Skjorta
Skjorta  - 89

Skjorta

Storlek: 36
Kategori: Skjortor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Flanell skjorta som ny, sitter lite oversize på mig som är en XS ✨🤍

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Ljusrosa Burberry skjorta med rutiga detaljer - Säljer en ljusrosa skjorta från Burberry med klassiska rutiga detaljer på krage och manschetter. Skjortan har normal passform, långa ärmar och knäppning framtill. Broderad Burberry-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg. Sitter bra på mig som är 170
Rosa skjorta från Ralph Lauren - Säljer en snygg rosa skjorta från Ralph Lauren i slim fit-modell. Skjortan har klassisk krage, knäppning framtill och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Tillverkad i bomull och har långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och fräsch look. Storlek medium med en slim fit som gör att den blir som Small
Blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren - Snygg blårandig skjorta från Polo Ralph Lauren med klassisk button-down krage och broderad logga på bröstet. Skjortan har långa ärmar, vita knappar och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg.
Svart linnetopp med knyt - Svart omlott linnetopp med knyt framtill, tunna axelband och djup v-ringning. Bra skick. 💕Skriv om du har frågor och kolla min profil för annat snyggt
Mörkblå Ralph Lauren skjorta  - Snygg mörkblå skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och vita knappar.
Svart skjorta från Ralph Lauren - Säljer en svart skjorta från Ralph Lauren med lila logga. Det är slimfit. Säljer den då den it kommit till så mke användning.
Ljusblå linneskjorta från Morris - Säljer en ljusblå skjorta från Morris i 100% linne. Skjortan har klassisk krage med knappar, lång ärm och diskret logga broderad på bröstet.
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.