Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit skjorta  - Säljer en vit skjorta med knappar upptill från Gina Tricot. Den är oversize i modellen. Skjortan är i fint skick.
Vit skjorta - Vit skjorta/ blus
Vit skjorta  - Har aldrig använt den har ruttnat i min garderob i ett par år. Perfekt att ha på våren eller lite kyligare sommarkvällar.
vit skjorta  - säljer min vita skjorta från hunkydory, står ingen storlek men sitter bra på mig som brukar ha XS/S, har inga defekter. skriv privat för fler bilder eller frågor💕tar emot prisförslag
Vit skjorta - En vit fin skjorta från Hm, knappt använd och är i storlek Xs, kan passa S också då jag tycker den e lite stor i storlek
Vit skjorta - Säljer en klassisk vit/ beige skjorta från H&M med långärmad design och knappar framtill. Perfekt för en stilren look. Skjortan är i 'Easy Iron' material vilket gör den lätt att underhålla.
alicia johansson
alicia johansson
Vit skjorta
Vit skjorta - 89 Vit skjorta - 90

Vit skjorta

Storlek: 34
Kategori: Skjortor

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin vit skjorta som passar perfekt nu till våren och sommaren. Använd cirka 2 gånger så i mycket fint skick 🤍 storlek 34, säljer för 75kr + frakt

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Vit Burberry Brit skjorta med rutig detalj - Vit skjorta från Burberry Brit med klassisk krage och långa ärmar. Insidan av manschetterna och kragen har den ikoniska Burberry-rutiga detaljen i beige, svart och röd. Skjortan har knappar framtill och ett broderat Burberry-emblem på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga plagg.
Mörkblå Burberry skjorta med rutig detalj - Snygg mörkblå skjorta från Burberry med klassiska rutiga detaljer på insidan av kragen, knappslån och ärmsluten. Skjortan har lång ärm, knappar framtill och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Overshirt från Bondelid  - Snygg grå overshirt från Bondelid med diskret mönster och två bröstfickor med knappar. Klassisk krage, långärmad och med slitsar i sidorna. Perfekt att ha som lager över t-shirt. Modern och stilren look. Storlek S men sitter som S-M. Priset är inte hugget i sten!
 Ralph Lauren skjorta vinröd S - Vinröd skjorta från Ralph Lauren i klassisk passform, med knappar framtill och på kragen. Skjortan har lång ärm och ikonisk broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg. Inga defekter och tröjan är i ny skick. Hör av dig vid frågor/prisförslag😇🙌
Mörkgrå overshirt med fickor - Säljer en mörkblå overshirt med grov struktur och tre stora fickor framtill. Jackan har knappar och lång ärm, perfekt att slänga över en hoodie. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller chinos.
Mörkblå Ralph Lauren skjorta  - Snygg mörkblå skjorta från Ralph Lauren med klassisk krage och vita knappar.