Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mönstrad blus - Säljer en svart långärmad topp med super fin urringning och knytning. Tunn och lätt i materialet. Snygg och unik design som sticker ut. Nästintill oanvänd. Står storlek L men passar också M.
Mönstrad blus med knappar - Snygg blus med mönster. Blusen har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för en stilren look.
Mönstrad blus - En blus från bikbok. Nyskick🤍
Brun mönstrad blus Pernilla Wahlgren - Snygg brun blus från Pernilla Wahlgren med unikt grafiskt mönster i beige. Blusen har lång ärm, knytband vid halsen och är gjord i ett mjukt, glansigt material som känns lyxigt. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med coola detaljer och mönster.
Mönstrad kortärmad blus från Red Label - Snygg blus från Red Label i storlek L med svart botten och stora vita prickar, röda detaljer och pärlmotiv. Blusen har korta ärmar, volang vid knäppningen och är tillverkad i ett tunt, lätt material som känns luftigt. Dtorlekdmärkningen är dock något skev. Jag skulle snarare säga att den storleksmässigt är som en S eller M.
Blå mönstrad blus - Såå finnn💙
Mönstrad blus - Snygg blus från ONLY med trekvartsärm💗
Mönstrad blus från Zara - Säljer en snygg blus från Zara med paisleymönster i rött och beige. Blusen har långa ärmar och knappar framtill. Perfekt för att ge en färgglad touch till din outfit!
Tove
Tove
Mönstrad blus
Mönstrad blus - 89 Mönstrad blus - 90

Mönstrad blus

Storlek: S
Kategori: Skjortor
Märke: Kappahl

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Världens finaste mönstrade blus med halvlång ärm från Kappahl. Perfekt till sommaren. Ärmen slutar ungefär vid armbågen och axlarna är lite puffiga ❤️

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Vinröd skjorta från Burberry - 📏 Storlek: S Är 175 och tycker den passar perfekt  ✨ Passform: Slim 🎨 Färg Vinröd 🧵 Material: Bomull  💎 Skick: Fint skick alla knappar är intakta och sitter bra den har lite solblekning om man tittar noga på kragen men annars inga problem.  🔍 Detaljer: 	Perfekt skjorta allmänt har haft den ofta på mig och tagit hand om den varsamt varje gång jag har haft den på mig ha tjat fått komplimanger så det är en skjorta som fångar mycket blickar.
Ralph lauren skjorta - 9,5/10
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Svart linnetopp med knyt - Svart omlott linnetopp med knyt framtill, tunna axelband och djup v-ringning. Bra skick. 💕Skriv om du har frågor och kolla min profil för annat snyggt
Ljusrosa Burberry skjorta med rutiga detaljer - Säljer en ljusrosa skjorta från Burberry med klassiska rutiga detaljer på krage och manschetter. Skjortan har normal passform, långa ärmar och knäppning framtill. Broderad Burberry-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg. Sitter bra på mig som är 170
Rosa skjorta från Ralph Lauren - Säljer en snygg rosa skjorta från Ralph Lauren i slim fit-modell. Skjortan har klassisk krage, knäppning framtill och den ikoniska broderade loggan på bröstet. Tillverkad i bomull och har långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och fräsch look. Storlek medium med en slim fit som gör att den blir som Small
Mörkblå overshirt från Massimo Dutti - Oanvänd mörkblå overshirt från Massimo Dutti i storlek S, men sitter som en M. Hör av dig vid frågor och funderingar. Mhv
Polo Ralph lauren skjorta - Säljer nu denna polo Ralph lauren skjorta, skriv för fler bilder/frågor🙌🏼