Nina Andersson
Nina Andersson
 - 89

Storlek: M
Kategori: Skjortor
Märke: Zara

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd. Kan fraktas 🌸

Mera från kategorin Skjortor
Visa alla
Grön Ralph Lauren skjorta - En snygg polo skjorta som passar till alla tillställningar! Du ska kunna uttrycka stil utan att det kostar för mycket!🕺🍾💼🤩  Storlek👔: M Nypris💰:  ca 1399 kr
Vit Burberry Brit skjorta med rutig detalj - Vit skjorta från Burberry Brit med klassisk krage och långa ärmar. Insidan av manschetterna och kragen har den ikoniska Burberry-rutiga detaljen i beige, svart och röd. Skjortan har knappar framtill och ett broderat Burberry-emblem på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga plagg.
Mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe - Stilren mörkblå overshirt från Samsøe Samsøe med två bröstfickor med lock och knappar framtill. Skjortan har klassisk krage och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt att bära öppen eller stängd för en avslappnad look.
Rosa skjorta från Polo Ralph Lauren - Snygg rosa skjorta från Polo Ralph Lauren i featherweight mesh-material. Klassisk krage, långärmad och med knappar framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en soft vibe och diskret logga på bröstet. Har bara använt den en gång. Skicket är svinbra den är helt ny
Overshirt från Bondelid  - Snygg grå overshirt från Bondelid med diskret mönster och två bröstfickor med knappar. Klassisk krage, långärmad och med slitsar i sidorna. Perfekt att ha som lager över t-shirt. Modern och stilren look. Storlek S men sitter som S-M. Priset är inte hugget i sten!
Mörkgrå overshirt med fickor - Säljer en mörkblå overshirt med grov struktur och tre stora fickor framtill. Jackan har knappar och lång ärm, perfekt att slänga över en hoodie. Enkel och stilren design som funkar till jeans eller chinos.
 Ralph Lauren skjorta vinröd S - Vinröd skjorta från Ralph Lauren i klassisk passform, med knappar framtill och på kragen. Skjortan har lång ärm och ikonisk broderad logga på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg. Inga defekter och tröjan är i ny skick. Hör av dig vid frågor/prisförslag😇🙌