Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glitter olja - Ekologisk olja från Frankrike som ger finaste glowet. Kan användas på kroppen, ansiktet och håret. Endast testat några droppar. 💛
Wella hår olja - Wella Deluxe Rich Oil är en närande hårolja för torrt hår. Den ger upp till 3 dagars intensiv mjukhet och glans utan att tynga ner. Perfekt för att återfukta och vårda håret, kan användas både i fuktigt och torrt hår. 50ml kvar av 100 som man kan se på bild. Säljer då den ej kommer användas längre.
Rahua hårbehandling och olja - Två lyxiga hårprodukter från Rahua: en grön flaska med Founder’s Blend scalp & hair treatment och en ljusgul flaska med Legendary Amazon Oil.
SILK ELIXIR - Fuktgivande serum som minskar frissighet och stärker hårets glans. Innehåller hyaluronsyra och mjölksyra för att tillföra fukt och jämna ut hårfibrerna för en silkeslen finish. För längderna!
ghd original professional styler plattång - Säljer en svart ghd original professional styler plattång med guldfärgade keramiska plattor. Perfekt för att skapa släta och glansiga frisyrer. Använd max 3 gånger. Säljer för jag vill köpa en annan. Nypris 2199kr
Serum och oljor från Pixi - Tre olika produkter från Pixi: Vitamin-C Serum för en strålande hy, Glow Tonic Serum med exfolierande egenskaper och Overnight Retinol Oil för nattlig återhämtning. Varje flaska innehåller 30 ml och kommer i en elegant förpackning. 120kr st
Läppkit med gloss, olja & penna - Säljer ett kit med läpprodukter då jag fick dom i present men dom tyvärr aldrig kommit till användning! 💗💗 Produkterna är helt oanvända och oöppnade! Bara att höra av sig kring frågor eller likande! 🫶🏼🫶🏼Hör gärna av dig om du bara vill köpa en av produkterna så kan vi säkert lösa det!
Aroosah Parfym Olja 6 ml - Vill du dofta fräscht som en ren sommar äng?🌼🌸🌷🪻💐 🧼 🛀 Då är denna helt perfekt! 🤩👌Aroosah är en koncentrerad parfym olja utan alkohol med en omfamnande, blommig och fräsch doft av orientalisk kamomill och tvål. Påminner om Clean parfymerna🧼😌😍 Flaskan är liten och smidig med roll on applikation. Innehåller 6 ml. som räcker länge! Helt perfekt för att ta med sig. Fräschar upp i alla situationer!🫶💕  Kan verkligen rekommendera denna till dig som gillar doften av den vita Dove tvålen!👌Postar snabbt💌
Orofluido Original Elixir olja
Orofluido Original Elixir olja - 0 Orofluido Original Elixir olja - 1

Orofluido Original Elixir olja

Storlek: 100 ml
Kategori: Skönhet
Skick: Nytt skick

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Orofluido Original Elixir är en lyxig hårolja i glasflaska med svart kork. Oljan är gyllengul och har en elegant design med svarta mönster på flaskan. Perfekt för att ge glans och mjukhet till håret.

Anilev3
Anilev3
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Caia palett - Helt ny Caia palett. Flirty duo palett
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Säljer en CAIA rouge stick i färgen Cotton Candy. Kommer i en söt rosa förpackning med vitt tryck och matchande lock. Krämig formula som är lätt att applicera direkt på kinderna för en fräsch rosa ton. Den är såklart oanvänd säljer pga att jag fick två i samma färg av denna och har ingen användning av den andra!❣️
Rare Beauty highlighter  - Jag säljer den här fina highlighter från Rare Beauty i färgen Mesmerize. Den har varit öppnad jätte länge men det är jätte mycket kvar✨
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
Nyx setting spray och primer  - Säljer detta set med primer och setting spray aldrig använda
CAIA Glow Blush & Bronzer duo - Säljer två CAIA-produkter: Glow Blush i färgen Wild Strawberry, samt Bronzer i färgen La Digue. Säljer då jag insät att jag inte har intresse för smink längre.
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.
CAIA Face Palette Sassy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Sassy. Br