Alla kategorier > Skönhet
Hickap Limelight Body Glow
Hickap Limelight Body Glow - 0 Hickap Limelight Body Glow - 1

Hickap Limelight Body Glow

Storlek: 150 ml
Kategori: Skönhet
Märke: Hickap
Färg: Guld
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Limelight Body Glow från Hickap är en kräm med kopparfärgade pigment som ger huden en snygg solkysst glow. Passar perfekt för att få lite mer färg och glow på kroppen. Fick i julkalendern men kommer inte till använding, endast testat att ta lite på handen.

Ines
Ines
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Hickap Blush & Lips Stick Rosewood Pink - Blush & Lips Stick från Hickap i färgen Rosewood Pink. Krämig stick i en snygg rosa förpackning, perfekt för både kinder och läppar. Färgen är en mjuk, rosenträrosa nyans som ger ett fräscht och naturligt resultat. Enkel att applicera och smälter fint in i huden.
Nageltillbehör - Tillbehör för gelenaglar, gele, buildergel, nagellack, gelelack, glitter, stenar, nagelfil elektrisk. De är lite använt men de är mycket kvar i de flesta, blandade märken som nagelgiganten
Massa nagel saker  - Säljer massor. . Armkudde. Primer. Förkläde. Super bace glue. Tippar. En hållare när man lägger glitter. Penslar. (Gelet är slut såld)
Caia läpp penna frozen berry - Caia läpp penna, färgen är frozen berry och är en fin nude färg❤️Har ej använt läpp pennan så mycket, det syns lite defekter på den då jag har haft den mycket i min väska men aldrig använt.
CAIA Translucent Matte Setting Powder - Loose Setting Powder från CAIA i färgen Translucent Matte. Knappt använd. 14g. Köpt för 345kr
Stort nagelkit med gel och dekorationer - Säljer ett komplett nagelkit med massor av gel-lack i olika färger, glitter, strass, penslar, filar, tippar, nageldekorationer och tillbehör. Perfekt för dig som vill göra egna naglar hemma! Inkluderar även en UV-lampa
Dyson Supersonic Nural hårfön mint - Säljer en Dyson Supersonic Nural hårfön i snygg mintgrön färg med orange detaljer. Kommer med flera svarta stylingmunstycken i originalförpackning. Modern design och avancerad teknik för snabb och skonsam hårtorkning. Perfekt för dig som vill ha det senaste inom hårvård. Jag har en hemma som är oöppnad , så vid köp får du den. Då det är en present har jag inte kvitto. Fått i present av släkten i Tyskland.
Stort kit med sminkborstar & YSL hudvård - Säljer ett stort kit med en headband och sminkborstar i olika former och färger. Vissa borstar ALDRIG ANVÄNDA! Inkluderar även YSL Pure Shots serum och en YSL hudvårdskräm, båda inte så mycket ANVÄNDA!! Perfekt för dig som älskar smink och vill ha många val! Säljs för SÅÅÅ bra pris!