Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
The Ordinary Glycolic Acid Toner - The Ordinary Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner i genomskinlig plastflaska med vit etikett. Innehållet är ljusorange och formulan är flytande. Perfekt för att fräscha upp huden och ge lyster.
Foundation från The Ordinary - Säljer en foundation från The Ordinary i nyansen 1.1N Fair Neutral. Den kommer i en praktisk pumpflaska och ger en jämn täckning. Perfekt för en naturlig look.
The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 - Fuktgivande serum från The Ordinary med hyaluronsyra 2% och vitamin B5. Kommer i en frostad glasflaska med vit pipettkork. Perfekt för att boosta huden med extra fukt innan smink eller som del av din hudvårdsrutin.
Warda Hyaluronic Acid Toner 150ml - Fräsch och alkoholfri toner med hyaluronsyra och aloe vera som återfuktar och lugnar huden. Kommer i en ljusblå plastflaska med vit kork, innehåller 150 ml. Perfekt för att förbereda huden inför din hudvårdsrutin.nypris 435kr bra hudvård kostar tyvärr pengar men är du seriös köpare kan ja tänka mig gå ner med priset!
The Ordinary Salicylic Acid 2% Anhydrous Solution - The Ordinarys Salicylic Acid 2% Anhydrous Solution är en effektiv behandling för oren hud. Den kommer i en brun glasflaska med pipett för enkel applicering. Perfekt för att reducera finnar och förbättra hudens textur.
Warda Hyaluronic Acid Toner 150ml - Fräsch och återfuktande toner med hyaluronsyra och aloe vera från Warda. Kommer i en vit plastflaska med ljusblå etikett, innehåller 150 ml och är alkoholfri. Perfekt för att förbereda huden inför din hudvårdsrutin.
The Ordinary Sunscreen - Fick i present men har redan annat märke som jag gillar. Oanvänd.
Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner från The Ordinary
Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner från The Ordinary - 89

Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner från The Ordinary

Storlek: 240ml
Kategori: Skönhet
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en Glycolic Acid 7% Exfoliating Toner från The Ordinary. Denna toner har ett pH på 3.6 och kommer i en 240 ml flaska. Perfekt för att exfoliera huden och ge en fräsch känsla. Används för att förbättra hudens textur och lyster.

Jennifer Pettersson
Jennifer Pettersson
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Nyx setting spray och primer  - Säljer detta set med primer och setting spray aldrig använda
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Säljer en CAIA rouge stick i färgen Cotton Candy. Kommer i en söt rosa förpackning med vitt tryck och matchande lock. Krämig formula som är lätt att applicera direkt på kinderna för en fräsch rosa ton. Den är såklart oanvänd säljer pga att jag fick två i samma färg av denna och har ingen användning av den andra!❣️
Caia palett - Helt ny Caia palett. Flirty duo palett
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
CAIA Face Palette Sassy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Sassy. Br
CAIA Soft Melt Blush Balm Butter Toast - Säljer en CAIA Soft Melt blush balm i färgen Butter Toast. Kommer i en söt ljusrosa fyrkantig förpackning med silvertext. Innehåller 3,9 g krämrouge som ger en naturlig och fräsch look till kinderna. Perfekt för dig som gillar smink med mjuk finish.
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.
Jacob Cohën 622 - - Jacob Cohën 622 — Storlek W31L32— 8/10 - Bra skick utan skavanker — Inkluderat - Jeans — Retail 2000kr — Modellen är 180cm, 65kg