Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Benefit Hoola Caramel Bronzer - Säljer en Benefit Hoola Caramel bronzer i en snygg brun kartong med spegel i locket. Pudret har en varm karamellbrun nyans och är pressat i fyrkantig form. Perfekt för att skapa en solkysst look och contoura ansiktet.
Benefit Hoola Bronzer 8g - Säljer en klassisk Hoola bronzer från Benefit i originalförpackning med spegel. Färgen är matt och varm brun, perfekt för contouring eller solkysst look. Kommer i en snygg lila box med tropisk design och blomdetalj. Innehåller 8g puder. Använt fåtal gånger. Säljer då jag rensar ut smink och den ej kommit till användning på senaste. Pris kan diskuteras💞
Benefit Hoola Mini Bronzer - Benefit Hoola Mini Bronzer, vet tyvärr inte färg eftersom de har suddats ut. Knappt använd (bild 2)💕. Skriv privat för flera bilder eller om ni har frågor o funderingar över bronzer!! Pris kan diskuteras
Benefit Hoola Bronzer 8g - Säljer en klassisk Hoola bronzer från Benefit i originalförpackning. Kommer i en snygg brun kartong med spegel i locket. Puderbronzer i en naturlig matt brun nyans, perfekt för att skapa solkysst look och contouring.
Hoola mini bronzer - Superfin bronzer från benefit!🥰
Hoola bronzer - Benefit brozer mini har haft i fyra månader då jag nyss tröttnat på den skriv om intresse eller frågor💕
Hoola Caramel Bronzer från Benefit - Säljer en Hoola Caramel Bronzer från Benefit. 429kr originalpris 🫶🏻
Hoola Bronzer från Benefit - Säljer en Hoola Bronzer från Benefit. Heltny, kostar 479kr på sephora.
Benefit Hoola Bronzer
Benefit Hoola Bronzer - 0 Benefit Hoola Bronzer - 1 Benefit Hoola Bronzer - 2

Benefit Hoola Bronzer

Storlek: 8 g
Kategori: Skönhet
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Populär bronzer från Benefit i färgen Hoola. Kommer i en kompakt ask med spegel i locket. Den är knappast använd då jag tycker att den är lite för ljus för min hudton, men den är ändå pigmenterad.

Sellout malmö
Sellout malmö
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA Rouge Stick Cotton Candy - Säljer en CAIA rouge stick i färgen Cotton Candy. Kommer i en söt rosa förpackning med vitt tryck och matchande lock. Krämig formula som är lätt att applicera direkt på kinderna för en fräsch rosa ton. Den är såklart oanvänd säljer pga att jag fick två i samma färg av denna och har ingen användning av den andra!❣️
Nyx setting spray och primer  - Säljer detta set med primer och setting spray aldrig använda
Caia palett - Helt ny Caia palett. Flirty duo palett
Caia Glow Blush Raspberry Passion - .Caia Blush endast testad. Just nu finns fri frakt, kolla på min annat annons. Fast pris.
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
CAIA Glow Blush & Bronzer duo - Säljer två CAIA-produkter: Glow Blush i färgen Wild Strawberry, samt Bronzer i färgen La Digue. Säljer då jag insät att jag inte har intresse för smink längre.
CAIA Face Palette Sassy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Sassy. Br
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.