Alla kategorier > Skönhet
CAIA Mojave läppenna
CAIA Mojave läppenna - 0 CAIA Mojave läppenna - 1

CAIA Mojave läppenna

Storlek: full
Kategori: Skönhet
Märke: Caia
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

90 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Helt ny! Säljer en CAIA läppenna i färgen Mojave. Pennan har en varm, brunrosa ton och är i klassisk pennform med matchande lock. Perfekt för att definiera läpparna och skapa en snygg kontur.

Vilma
Vilma
(17)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA glow blush i färgen PINK LEMONADE - .
Sminkborste Caia F14 - Caia sminkborste F14 i silver. Endast provad, har legat i en låda därför lite sliten. NYTVÄTTAD! Perfekt till foundation. Skriv om du har någon fråga🩷🩷🩷
Primer Caia  - Caias ”red carpet” primer:) Testad någon få gång, säljer pga använder en primer☺️
Dior Backstage Glow Maximizer Palette - Dior Backstage Glow Maximizer Palette med fyra skimrande nyanser. Inte använd alls som man ser på bilden här förpackningen kvar och allt ångrade köpet och gick inte lämna tillbaka💗
Luu Builder Gel Universal Pink 30g - Luu Professional Builder Gel i färgen Universal Pink, 30g. Gelen har låg viskositet och kommer i en rund burk med silvrigt lock. Perfekt för att bygga och forma naglar med en snygg rosa ton. Använd en gång, köparen står för frakten.
Caia läpp penna frozen berry - Caia läpp penna, färgen är frozen berry och är en fin nude färg❤️Har ej använt läpp pennan så mycket, det syns lite defekter på den då jag har haft den mycket i min väska men aldrig använt.
CAIA nude shimmer läppglans - Säljer ett CAIA läppglans i en snygg nude-rosa nyans med skimrande finish. Kommer i en stilren, rektangulär plastförpackning med CAIA-logga på locket. Perfekt för dig som gillar glansiga och mjuka läppar med lite extra glow. Färg pinky gloss. Har testat en gång annars helt ny.