Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dior highlighter - Köpt för cirka 3 mån sen
Highlighter  - Säljer dom här två highlighter från revelotion. Den stora är nästan inte alls använt den i flytande form är lite mer använd ungefär halva flaskan kvar!
 Highlighter - En skimrande highlighter i en varm, champagneguldig nyans. Kommer i en stilren, ljusbeige förpackning med marmorerad ram runt produkten. Perfekt för att framhäva kindbenen med en glowig finish.
Highlighter - Denna highlighter är magisk!! Säljer den då jag måste rensa mitt smink, och har en till över. Perfekt för att framhäva kindben, näsrygg och amorbåge, och har knappt användts 🥲
Highlighter - 90% kvar Slutsåld, köptes på Lyko för 130kr. Doft av vanilj Ice cream
Highlighter  - En liquid highlighter som använts fåtal gånger så det är mycket kvar i! Ger ett fint glow och är lätt att blanda ut🌸
Dior  - lipstick rosa shimmer
Ögonfransböjare från Dior - Elegant svart ögonfransböjare från Dior med bekväma handtag och en stilren design. Perfekt för att skapa vackert böjda fransar med ett professionellt resultat.
Dior highlighter
Dior highlighter - 89 Dior highlighter - 90

Dior highlighter

Storlek: -
Kategori: Skönhet
Märke: Dior

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd, locket trasigt. Ord pris 525:-. Lolli glow limited edition färg: 07

Lina Svan
Lina Svan
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Nyx setting spray och primer  - Säljer detta set med primer och setting spray aldrig använda
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - CAIA Dewy Drops Serum Foundation i nyansen 20C. Kommer i en snygg frostad glasflaska med silvrig pump och tillhörande förpackning. Foundationen har en ljus, neutral ton och ger ett fräscht, naturligt glow. Innehåller 30 ml.
CAIA That Extra Hour Setting Spray - CAIA That Extra Hour är en long lasting setting spray i en stilren, ljusrosa förpackning. Innehåller 100 ml och är vegansk. Perfekt för att fixera din makeup och ge en fräsch finish. Tillverkad i Italien med ingredienser som aqua, propanediol och dimethicone.helt ny oöppnad
CAIA Bronzed Beach bronzer - Bronzer från CAIA i nyansen Bronzed Beach.  Perfekt för att ge ansiktet en solkysst glow. TESTAD EN GÅNG, säljes pågrund av fel nyans för mig
CAIA ansiktspaletter och singelprodukter - Säljer ett gäng CAIA sminkprodukter då jag verkligen inte har ett intresse för smink längre. ansiktspalett med bronzer, rouge och highlighter, singelrouge i persikoton, highlighter i champagne, bronzer i varm brun, puder i ljus beige samt duo med rosa och guldiga nyanser. Alla kommer i snygga metallic- och pastellförpackningar.
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.
Koreanska hudvårdsprodukter mix - Säljer lite olika koreanska hudvårdsprodukter för att jag fått dubletter: toner från Anua, BHA Blackhead Power Liquid från COSRX, Centella Calming Daily Sunscreen och Cleansing Foam från iUNIK, samt solskydd från AXIS-Y och Beauty of Joseon. Perfekt för dig som älskar K-beauty! Tänker att man får lägga ett bud så accepterar jag eller ej🤌🏼👍🏻kan sälja allt tillsammans men även styckvis!