Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CAIA Glow Bronzer Gold Coast - Säljer en CAIA Glow Bronzer i färgen Gold Coast. Kommer i en snygg, glansig brun kompakt med spegel. Pudret har en varm, gyllenbrun ton med skimrande finish och en cirkulär, vågig yta. Perfekt för att ge ansiktet en solkysst glow.
CAIA All Over Body Glow Golden Tan - Glowig body highlighter från CAIA i nyansen Golden Tan. Kommer i en fyrkantig flaska med silvrig pump och ger huden en skimrande, solkysst look. Perfekt för att framhäva brännan och ge extra lyster till kroppen, den är andvänd en gång så burken är helt fylld. Säljer pågrund av hudproblem så kan inte använda produkten! Men jätte fin på, kan andvändas som highlighter för sminket också ❣️i färgen golfen tan
CAIA Body Glow Golden Beam + CAIA borste - Säljer CAIA All Over Body Glow i nyansen Golden Beam. Och CAIA Body Glow Brush, och en hårklämma till. Borsten är orörd, och den andra har jag endast öppnat och testat en pump, alltså helt ny oxå.
Caia - Båda necessärerna & 2 läpp-pennor
CAIA golden gloss  - Använd vid ett tillfälle, inte min färg tyvärr!
Golden Gloss från CAIA - Säljer ett superglittrigt läppglans från CAIA i nyansen Golden Gloss. Köpt för 200kr men aldrig använd så säljes för 160kr. Perfekt för att ge dina läppar en skimrande och lyxig look. Använd det för en kväll ute eller när du bara vill känna dig extra
CAIA  - Bronzer från CAIA i nyansen Havana. Kommer i en rund, transparent plastförpackning med lock. Färgen är varm brun med lätt skimrig finish och krämig formula som smälter in i huden. Perfekt för att skapa en solkysst look. Använd ungefär fem gånger.
West coast glow  - Råkade beställa två stycken av samma och behöver inte den andra för att den har har håller så länge. Så fin oanvänd och den innehåller lite glitter så bild fint glow. Lätt att smörja ut också. Skriv om ni har frågor💕
Caia gold coast
Caia gold coast - 89 Caia gold coast - 90

Caia gold coast

Storlek: X
Kategori: Skönhet
Märke: Caia
Färg: Brun

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Caia gold Coast bronzer. Super fin men endast provad en gång. Den var för ljus för mig❤️orginal pris 345kr

Emma Ajanovic
Emma Ajanovic
(15)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Hickap Blush & Lips Stick Rosewood Pink - Blush & Lips Stick från Hickap i färgen Rosewood Pink. Krämig stick i en snygg rosa förpackning, perfekt för både kinder och läppar. Färgen är en mjuk, rosenträrosa nyans som ger ett fräscht och naturligt resultat. Enkel att applicera och smälter fint in i huden.
CAIA Translucent Matte Setting Powder - Loose Setting Powder från CAIA i färgen Translucent Matte. Knappt använd. 14g. Köpt för 345kr
Dyson Supersonic Nural hårfön mint - Säljer en Dyson Supersonic Nural hårfön i snygg mintgrön färg med orange detaljer. Kommer med flera svarta stylingmunstycken i originalförpackning. Modern design och avancerad teknik för snabb och skonsam hårtorkning. Perfekt för dig som vill ha det senaste inom hårvård. Jag har en hemma som är oöppnad , så vid köp får du den. Då det är en present har jag inte kvitto. Fått i present av släkten i Tyskland.
Caia läpp penna frozen berry - Caia läpp penna, färgen är frozen berry och är en fin nude färg❤️Har ej använt läpp pennan så mycket, det syns lite defekter på den då jag har haft den mycket i min väska men aldrig använt.
Stort kit med sminkborstar & YSL hudvård - Säljer ett stort kit med en headband och sminkborstar i olika former och färger. Vissa borstar ALDRIG ANVÄNDA! Inkluderar även YSL Pure Shots serum och en YSL hudvårdskräm, båda inte så mycket ANVÄNDA!! Perfekt för dig som älskar smink och vill ha många val! Säljs för SÅÅÅ bra pris!
Massa nagel saker  - Säljer massor. . Armkudde. Primer. Förkläde. Super bace glue. Tippar. En hållare när man lägger glitter. Penslar. (Gelet är slut såld)
Isadora Blush Stick Coral Rose - Isadora Blush Stick i färgen 44 Coral Rose, en krämig rouge i stickformat som funkar för kinder, läppar. Färgen är en fräsch korallrosa och förpackningen är cylinderformad i plast med matt finish. Enkel att applicera direkt på huden för en naturlig glow. Använt en gång men tycker den är för ljus för mig
Tanrevel Face Mist med Tanning Liquid - Säljer en svart Tanrevel face mist-maskin, och skickar även med en flaska Tanning Liquid (flaskan är ej full, ca. 1/3 kvar). Enheten är stilren och kompakt, perfekt för att ge ansiktet en jämn solkysst ton. Maskinen är använd högst 2 gånger.