Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Akrylställ till förvaring  - Säljer ett akrylställ till förvaring, den är i plast och helt oanvänd. Perfekt för dig som vill ha någonstans att lägga dina parfymer eller förvaring till något annat.
Rebecca Ekholm Palm

Akrylställ

Storlek: ONESIZE
Kategori: Skönhet

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rundat akrylställ. Tror det är cocopandas sheila men är ej säker. Superbra skick, skriv vid fler frågor

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA Classy Summer Face Palette - Snygg ansiktspalett från CAIA med fyra puder: en varm bronzer, en matt contour, en bubbelgumrosa rouge och en skimrande persikofärgad highlighter. Perfekt för att skapa en fräsch och glowig look. Knappt använd. .
Milk blush ”Quirk” - Milk blish i färgen ”Quirk”. Endast använd med borste. SÄLJS DOCK BILLIGT eftersom det inte går att skruva upp utan att ha den i frysen i cirka 10 minuter. Annars bra skick.‼️‼️‼️
CAIA Face Palette Sassy - Snygg face palette från CAIA i färgen Sassy. Paletten innehåller fyra puder: en matt contour i beige, en peachy bronzer, en rosa blush och en skimrig highlighter i champagne. Perfekt för att skapa en fräsch och glowig look. Kommer i stilren beige förpackning med spegel. Helt ny!!!
CAIA  - Bronzer från CAIA i nyansen Havana. Kommer i en rund, transparent plastförpackning med lock. Färgen är varm brun med lätt skimrig finish och krämig formula som smälter in i huden. Perfekt för att skapa en solkysst look. Använd ungefär fem gånger.
Ansiktsmasker  - Helt nya ansiktsmasker, alla för 90kr nedsatt frakt  eller 1st för 15kr vanlig frakt
Läppstift och läppglans - Ett läppstift med tillhörande läppglans
Highlighter - En highlighter