Maja Sandebo

OANVÄND! Indy Beauty Satin Lipstick Elsa

Storlek: 4 ml
Kategori: Skönhet
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

100 SEK

Beskrivning

Aldrig använd! Endast öppnad och tittad på. Snyggt satinläppstift från Indy Beauty i färgen Elsa. Färgen är en varm nude/ljusbrun ton med satinfinish. Förpackningen är vit med rosa text och läppstiftet är 100% veganskt. Perfekt för dig som gillar naturliga läppar med lite extra glow. Finns inte att köpa längre! Slutsåld! Säljer pga inte rätt färg:( Skriv för fler bilder

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Milk Makeup Kush Lip Oil Cookie Dough - Vann den i en tävling av Felicia Aveklew på TikTok. Men använder inte det själv. Helt nytt! Priset som står är priset som gäller. Nypris 340kr🩷
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.
CAIA Face Palette med fyra nyanser - Säljer en CAIA Face Palette Summer edition .med fyra olika puderprodukter: contour i matt brun, bronzer i varm brun, rouge i klar rosa och highlighter i skimrande guld. Paletten är fyrkantig med spegel i locket och har en snygg beige förpackning med metallictext. Väldigt sparsamt använd som man ser på highlightern det står ju frf ”caia”. Nypris 500kr.
Miss Fancy Cream Builder Strawberry Milk - Miss Fancy Professional Cream Builder i färgen Strawberry Milk, en ljusrosa krämig gel för UV/LED. Inehåller 30g och använd till 1-2 set, skulle säga att ungefär 75% är kvar. Säljer då jag inte har användning av den längre🩷Hör av er vid frågor och priset går att diskutera!
Urban Decay All Nighter Setting Spray - Helt oanvänd (118 ml) så stor förpackning!!💓
Settingspray Caia - That extra hour settingspray från Caia, mer en hälften kvar
Milk blush ”Quirk” - Milk blish i färgen ”Quirk”. Endast använd med borste. SÄLJS DOCK BILLIGT eftersom det inte går att skruva upp utan att ha den i frysen i cirka 10 minuter. Annars bra skick.‼️‼️‼️
CAIA Red Carpet Prime Glow Primer - Glow Primer från CAIA den är använd bara tre gånger. Väldigt bra och fin primer ger ett sjukt glow.