Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
CAIA JULKALENDER  - Säljer CAIAs julkalender för 2025 då min mamma och jag köpte dubbla. Paketet är helt oöppnat. Kom med bud, släpper inte för mindre än 4000kr
CAIA julkalender  - Säljer denna kalander åt min syrra då hon har två stycken. Räkna ner till jul med 29 produkter i full-size, fördelade i 24 påsar, med ett sammanlagt värde på 8505 SEK.
Caia julkalender 2025 - Högst bud vinner! Skickar när jag fått hem den. Säljer så min kille hade köpt en till mig utan att jag visste så nu har jag två.
CAIA julkalender / adventskalender SLUTSÅLD  - SLUTSÅLD hos Caia!   Otroligt populär skönhetskalender.   Helt ny och oöppnad CAIA julkalender 2025.  Värde 8500kr!  Kalendern är fylld med smink, hudvård och hårvård.   OBS! Spoilers på bilderna 2-5!
Limited edition  CAIA julkalender 2025 *slutsåld överallt* - SKICKAS INOM 1h Räkna ner till jul med 29 produkter i full-size, fördelade i 24 påsar, med ett sammanlagt värde på 8505 SEK. Kalendern kommer i ett elegant, användningsbart beauty case och bjuder på en handplockad mix av smink, hudvård, kroppsvård, hårvård och accessoarer — med 8 helt nya produkter och 8 nya nyanser och dofter. En magisk skönhetsresa att upptäcka dag för dag
Caia Julkalender - Säljer min Caia julkalender❤️det kommer att vara budgivning så först till kvarn❤️
Caia julkalender - 7 grejer från Caias julkalender och allt är helt oanvända! Skriv om du bara vill köpa en av grejerna. Dom jag har kryssat för är sålda. 250 för allt. 💕
CAIA Julkalender  - Vid snabb och smidig affär går priset att diskutera! Fraktar på en gång!
Linda S

Julkalender caia

Storlek: stor
Kategori: Skönhet
Märke: Caia

3500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Caia julkalender helt ny och oöppnad💕

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA Classy Summer Face Palette - Snygg ansiktspalett från CAIA med fyra puder: en varm bronzer, en matt contour, en bubbelgumrosa rouge och en skimrande persikofärgad highlighter. Perfekt för att skapa en fräsch och glowig look. Knappt använd. .
Milk blush ”Quirk” - Milk blish i färgen ”Quirk”. Endast använd med borste. SÄLJS DOCK BILLIGT eftersom det inte går att skruva upp utan att ha den i frysen i cirka 10 minuter. Annars bra skick.‼️‼️‼️
CAIA Face Palette Sassy - Snygg face palette från CAIA i färgen Sassy. Paletten innehåller fyra puder: en matt contour i beige, en peachy bronzer, en rosa blush och en skimrig highlighter i champagne. Perfekt för att skapa en fräsch och glowig look. Kommer i stilren beige förpackning med spegel. Helt ny!!!
CAIA  - Bronzer från CAIA i nyansen Havana. Kommer i en rund, transparent plastförpackning med lock. Färgen är varm brun med lätt skimrig finish och krämig formula som smälter in i huden. Perfekt för att skapa en solkysst look. Använd ungefär fem gånger.
Glitter - Underbart fint glitter som passar till nagellack eller också sminket, det är bara fantasin som sätter stopp för vad man kan hitta på! 10kr/st eller 3 för 2:)❤️🧡💛💚💙💜
Glitter - Underbart fint glitter som passar till nagellack eller också sminket, det är bara fantasin som sätter stopp för vad man kan hitta på! 10kr/st eller 3 för 2:)❤️🧡💛💚💙💜
maybelline  - Oöppnad Läppstift från Loreal, i originalskick.  färgen 193 Nypris : 149,-  Frakt 15kr
Love tint benefit  - Säljer denna benefit blushen då den inte kommer till använd! Lite har används men mycket kvar