Agnes Isaksson
Agnes Isaksson
Kush high roll brow tint/gel från Milk Makeup
Kush high roll brow tint/gel från Milk Makeup - 0 Kush high roll brow tint/gel från Milk Makeup - 1

Kush high roll brow tint/gel från Milk Makeup

Storlek: 4,5g
Kategori: Skönhet
Märke: Milk Makeup
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Beskrivning

Mörkbrun brow tint/gel från Milk Makeup med stilren, glansig tub och silikonborste med täta piggar för att få med alla brynhår. Säljer denna då den är för mörk för mig (endaste testad en gång), vilket är synd då den verkligen får brynet på plats.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Dior Backstage Glow Maximizer Palette - Dior Backstage Glow Maximizer Palette med fyra skimrande nyanser. Inte använd alls som man ser på bilden här förpackningen kvar och allt ångrade köpet och gick inte lämna tillbaka💗
Caia julkalender med smink -  Adda snap om intressera aleya253271 Säljer Caia julkalender med flera lyxiga sminkprodukter i bruna tygpåsar med vitt tryck. Kalendern innehåller olika Caia-favoriter, perfekt för dig som vill testa nya produkter. Varje påse är numrerad och innehåller överraskningar från Caia.
Caia ögonskuggspalett - Bibbz signature palette från Caia Cosmetics. En palett som ej säljs långre
Skyice julkalender - Skyice julkalender i guld! säljer p.g.a att jag ville ha silver. Värde av julkalendern är 1400kr🥰 pris kan diskuteras!
Stort sminkpaket med borstar och fransar - Säljer ett stort sminkpaket med ögonskuggspalett i nude och bruna toner, flera lösögonfransar, bronzer, highlighter, concealer, foundation, läppstift, läppglans, ögonbrynspennor, eyeliner, mascara, beautyblender och sminkborstar. Perfekt för dig som vill ha allt på en gång! Säljer allt detta för 450 kr för det kommer inte till användning vissa grejer är helt nya o oöppnade
YSL Make Me Blush nr 44 - YSL Make Me Blush i nyans 44 är ett puderrouge med lyxig guldask och quiltad rosa lock med YSL-logga i metall. Rouget har en djup rosabärig ton och kommer i en rund dosa med spegel. Perfekt för att ge kinderna en snygg färg och glow. Endast swatchad en gång med ren borste.
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 30N - CAIA Dewy Drops Serum Foundation i nyansen 30N. Kommer i en lyxig frostad glasflaska med silvrig pump och tillhörande metallic-förpackning. Innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning och glow. 30 ml, ger en naturlig finish med lätt lyster. Säljer pågrund av att de va fel färg för mig
CAIA Matte Blush Cake Pop - Säljer en CAIA Matte Blush i färgen Cake Pop. Rougen kommer i en snygg rosa fyrkantig dosa med spegel och har en matt, varm rosa ton som ger fräsch färg till kinderna. Perfekt för dig som gillar ett naturligt och mjukt resultat. Lite använd så inte helt oanvänd. Men i fint fräscht skick!