Maya

Dior Addict läppstift 761

Storlek: 5ml
Kategori: Skönhet
Märke: Dior

200 SEK

Beskrivning

Säljer ett Dior Addict läppstift i färgen 761. Hylsan är i silver och rosa med Dior-logga ingraverad. Läppstiftet har en elegant och lyxig design med metallock och klassisk Dior-knopp på toppen. Kommer utan förpackning, oanvänd och otestad, om du köper fler av dessa läppstift kan jag tänka mig bättre pris. Rensning inför flytt.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA Face Palette med fyra nyanser - Säljer en CAIA Face Palette Summer edition .med fyra olika puderprodukter: contour i matt brun, bronzer i varm brun, rouge i klar rosa och highlighter i skimrande guld. Paletten är fyrkantig med spegel i locket och har en snygg beige förpackning med metallictext. Väldigt sparsamt använd som man ser på highlightern det står ju frf ”caia”. Nypris 500kr.
Milk blush ”Quirk” - Milk blish i färgen ”Quirk”. Endast använd med borste. SÄLJS DOCK BILLIGT eftersom det inte går att skruva upp utan att ha den i frysen i cirka 10 minuter. Annars bra skick.‼️‼️‼️
CAIA Red Carpet Prime Glow Primer - Glow Primer från CAIA den är använd bara tre gånger. Väldigt bra och fin primer ger ett sjukt glow.
CAIA Matte Bronzer Santorini - Bronzern är silkeslen matt och lägger sig väldigt fint. Jag har köpt en ny då färgen inte matchar mig🤎
Dior Rosy Glow Rouge 001 Pétale - Dior Rosy Glow Healthy Glow Awakening Blush i nyansen 001 Pétale. Kommer i en lyxig silverfärgad dosa med spegel. Rouget är i en intensivt rosa färg och har pressad Dior-logga i pudret. Perfekt för att ge kinderna en fräsch och poppig look.Advänd ca 8 gångar.
Maybelline Perfector 4-in-1 Glow Fair Light - Säljer en helt ny, oöppnad Maybelline Instant Anti-Age Perfector 4-in-1 Glow i nyansen 00 Fair Light. Multifunktionell produkt som funkar som primer, concealer, highlighter och BB cream. Kommer i en praktisk flaska med rosa och transparent lock, perfekt för en naturlig glow.
Smuuti Watermelon Sorbet Balm - Säljer en Smuuti Skin Watermelon Sorbet Balm. Skonsamt, fuktgivande rengöringsbalm som effektivt tar bort smuts och smink (även vattenfast) utan att lämna rester på huden. Testad och ca lite mer än hälften kvar, perfekt för dig som vill prova produkten innan du köper en ny dyrare. Har alltid använt spatel så produkten har inte varit i kontakt med hud.
Elf blush - Coral crush