Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
b.tan Glow Your Own Way brun utan sol - Brun utan sol-gel från b.tan med hyaluronsyra och vitamin C. Ger en djup, bronzig glow utan att behöva sköljas av. Transparent gel i stor pumpflaska på 473 ml, vegansk och cruelty free. Perfekt för dig som vill ha en intensivt mörk solkysst look. Jag har använt den en gång och jag tyckte den var jätte bra och lätt att applicera men jag tyckte den var lite för mörk för mig.
b.tan glow your own way brun utan sol - Transparent brun utan sol-gel med hyaluronsyra och vitamin C. Ger en djup gyllene ton och är vegansk samt cruelty free. Kommer i en pumpflaska med orange lock och rosa etikett. Perfekt för dig som vill ha en naturlig solkysst look. Testad är den så all produkt är ju kvar. köpte för 150kr
Brun utan sol - Nattkräm
Brun-utan-sol  - En brun-utan-sol aldrig använd i färgen dark. Märket är st.moriz original.
Ida Warg brun utan sol - Köptes för 200kr/st, säljer dem båda för 200kr. Vänstra är helt ny och den högra är halv använd. Färgen är medium ☺️
Brun utan sol - Brun utan sol droppar från St.Tropez
Brun utan sol - Säljer denna fast i sprej. Aldrig använt då jag köpte 2 och ena av dem inte la sig fint på mig så därav säljer jag den andra som inte är använd!
brun utan sol B.tan
brun utan sol B.tan - 0 brun utan sol B.tan - 1

brun utan sol B.tan

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Skick: Mycket bra skick

29 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

en superbra brun utan sol från b.tan, väldigt mycket kvar 💌

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Nyx setting spray och primer  - Säljer detta set med primer och setting spray aldrig använda
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - CAIA Dewy Drops Serum Foundation i nyansen 20C. Kommer i en snygg frostad glasflaska med silvrig pump och tillhörande förpackning. Foundationen har en ljus, neutral ton och ger ett fräscht, naturligt glow. Innehåller 30 ml.
CAIA That Extra Hour Setting Spray - CAIA That Extra Hour är en long lasting setting spray i en stilren, ljusrosa förpackning. Innehåller 100 ml och är vegansk. Perfekt för att fixera din makeup och ge en fräsch finish. Tillverkad i Italien med ingredienser som aqua, propanediol och dimethicone.helt ny oöppnad
CAIA ansiktspaletter och singelprodukter - Säljer ett gäng CAIA sminkprodukter då jag verkligen inte har ett intresse för smink längre. ansiktspalett med bronzer, rouge och highlighter, singelrouge i persikoton, highlighter i champagne, bronzer i varm brun, puder i ljus beige samt duo med rosa och guldiga nyanser. Alla kommer i snygga metallic- och pastellförpackningar.
Caia bb-stick - Helt nyinköpt bb-stick ifrån Caia i nyansen 40W. Endast testad på armen, så i nyskick. Perfekt som bronzer stick.
Koreanska hudvårdsprodukter mix - Säljer lite olika koreanska hudvårdsprodukter för att jag fått dubletter: toner från Anua, BHA Blackhead Power Liquid från COSRX, Centella Calming Daily Sunscreen och Cleansing Foam från iUNIK, samt solskydd från AXIS-Y och Beauty of Joseon. Perfekt för dig som älskar K-beauty! Tänker att man får lägga ett bud så accepterar jag eller ej🤌🏼👍🏻kan sälja allt tillsammans men även styckvis!
Puder - Puder