Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
e.l.f. Power Grip Primer - Säljer en e.l.f. Power Grip Primer i en turkos förpackning. Denna primer är perfekt för att få sminket att sitta hela dagen. Innehåller 24 ml. Helt ny
e.l.f. Power Grip Primer - Power Grip Primer från e.l.f. i en genomskinlig plastflaska med pump. Perfekt för att få sminket att sitta hela dagen och ge en jämn bas. Lätt gelkonsistens som känns fräsch på huden.
E.L.F Power Grip Primer  - Power Grip Primer från e.l.f. Hälften kvar
e.l.f. Power Grip Primer och Halo Glow Liquid Filter - Säljer e.l.f. Power Grip Primer med 4% niacinamide för en jämn bas och e.l.f. Halo Glow Liquid Filter som ger en strålande lyster. Perfekt kombo för en hållbar och glödande makeup-look. Säljer dem för 150 kronor styck. Båda för 240 kronor ❤️primern är aldrig använd och halo glowt är bara testat❤️
Power Grip Primer från e.l.f. - Power Grip Primer från e.l.f. i en turkos tub med svart lock. Denna primer hjälper till att hålla sminket på plats hela dagen och ger en jämn bas för applicering. Den är helt oanvänd inte ens öppnad 🤍
Matte Putty Primer från e.l.f. - Säljer en Matte Putty Primer från e.l.f. Den innehåller kaolinlera och vit kol för en matt finish. Perfekt för att skapa en jämn bas innan sminket. Kommer i en praktisk burk.
e.l.f. Setting Mist och Primer - Säljer e.l.f. Stay All Night Micro-Fine Setting Mist och Power Grip Primer. Setting Mist ger en långvarig finish upp till 16 timmar och kommer i en 80 ml flaska. Primern har en gelkonsistens och kommer i en praktisk tub med pump. Köptes för 149kr styck och säljer för 230kr (båda tillsammans)
e.l.f. Power Grip Primer med niacinamid - Säljer en e.l.f. Power Grip Primer med 4% niacinamid. Gelbaserad formula som ger en slät bas för sminket. Niacinamid är bra för både torr och fet hud, den ger fukt och reglerar porrmaskar! Funkar på känslig hud!
Power Grip Primer från e.l.f.
Power Grip Primer från e.l.f. - 0

Power Grip Primer från e.l.f.

Storlek: 24 g
Kategori: Skönhet
Märke: e.l.f
Skick: Nytt skick

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Endast testad en gång💛

Emeliehelltström
Emeliehelltström
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Caroline Svedbom armband med rosa kristaller - Snyggt armband från Caroline Svedbom, den har tappat lite färg men annars är den i fint skick💗💗säljer endast då jag vill byta till guld smycken💗
Caia Glow Blush Raspberry Passion - Fast pris, inga bud, tack 🌸 Caia Glow Blush, endast testad.  Jag kan fixa fri frakt, kontakta mig innan köp 🌸
Nyx setting spray och primer  - Säljer detta set med primer och setting spray aldrig använda
Glow recipe  - Ansiktsvatten
Kompakt sminkkylskåp i silver - Snyggt och stilrent sminkkylskåp i silverfärgad plast med modern design. Perfekt för att förvara dina hudvårdsprodukter och smink så de håller sig fräscha längre. Litet och smidigt format som passar på sminkbordet eller i badrummet.
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
En tuff retroburk  - En handgjord cool redbullburk. Passar perfekt till någon som dekoration till någon som älskar redbull!!