Alicee

Design Nail konstgjorda naglar

Storlek: m
Kategori: Skönhet

45 SEK

Beskrivning

Säljer ett set med 100 konstgjorda naglar från Design Nail i en praktisk plastförpackning. Naglarna är ljusgula och har en klassisk, lätt böjd form som passar för både förlängning och dekoration. Perfekt för dig som vill fixa snygga naglar hemma.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
CAIA Face Palette med fyra nyanser - Säljer en CAIA Face Palette Summer edition .med fyra olika puderprodukter: contour i matt brun, bronzer i varm brun, rouge i klar rosa och highlighter i skimrande guld. Paletten är fyrkantig med spegel i locket och har en snygg beige förpackning med metallictext. Väldigt sparsamt använd som man ser på highlightern det står ju frf ”caia”. Nypris 500kr.
Milk blush ”Quirk” - Milk blish i färgen ”Quirk”. Endast använd med borste. SÄLJS DOCK BILLIGT eftersom det inte går att skruva upp utan att ha den i frysen i cirka 10 minuter. Annars bra skick.‼️‼️‼️
CAIA Red Carpet Prime Glow Primer - Glow Primer från CAIA den är använd bara tre gånger. Väldigt bra och fin primer ger ett sjukt glow.
Urban Decay All Nighter Setting Spray - Helt oanvänd (118 ml) så stor förpackning!!💓
Milk bronzer stick  - Milk bronzer stick i färgen baked
Maybelline Perfector 4-in-1 Glow Fair Light - Säljer en helt ny, oöppnad Maybelline Instant Anti-Age Perfector 4-in-1 Glow i nyansen 00 Fair Light. Multifunktionell produkt som funkar som primer, concealer, highlighter och BB cream. Kommer i en praktisk flaska med rosa och transparent lock, perfekt för en naturlig glow.
Elf blush - Coral crush
Dior Rosy Glow Rouge 001 Pétale - Dior Rosy Glow Healthy Glow Awakening Blush i nyansen 001 Pétale. Kommer i en lyxig silverfärgad dosa med spegel. Rouget är i en intensivt rosa färg och har pressad Dior-logga i pudret. Perfekt för att ge kinderna en fräsch och poppig look.Advänd ca 8 gångar.