Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bronzer/contour  - Kall bronzer/contour  perfekt att köra noscontour med
11 st contour makeup från SHEGLAM - Nytt/ oanvänt! Kit med 11 st contour makeup från SHEGLAM, säljes då jag fick det i PR och redan har fler (säljes ihop som kit och ej separat)
SheGlam liquid bronzer - Säljer två oanvända och oöppnade liquid bronzers från SheGlam!💕 80kr för båda
SHEGLAM Sun Beam Matte Liquid Bronzer - Helt ny i obruten förpackning! SHEGLAM Sun Beam Matte Liquid Bronzer i färgen Golden Sun. Flytande bronzer med matt finish, hög pigmentering och lätt att blenda ut. Ger en naturlig, solkysst look. Kommer i en stilren beige förpackning med guldtext. Perfekt för att skulptera ansiktet.
Bronzer/contour - Bronzer/contour från Pür
Sheglam contour - Testat bara på handen! Anledning till varför jag säljer är eftersom den är för ljus contour för min hudfärg! Vanliga priset är 49kr, jag har ba testat den en gång på handen så gör er till 45kr! Dm mej om du är intresserad! 😊
Bronzer/contour  Stick från By Mario - Säljer ett bronzer stick i färgen medium från makeup by mario🩷 se hur mycket det är kvar på bild 4, pris går såklart att diskutera, skriv vid eventuella frågor🩷🩷
e.l.f. Camo Liquid Bronzer & Contour - Flytande bronzer och contour från e.l.f. i en smidig tub med vit kork. Färgen är en varm brun nyans som passar perfekt för att skapa markerade kindben och en solkysst look. Enkel att applicera och blenda för ett naturligt resultat. Använd 2-3 gånger.
Josefin

Bronzer/Contour Sheglam!

Storlek: Warm honey
Kategori: Skönhet

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Favorit produkt! Helt förseglad/oöppnad då jag råka köpa lite många😅

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Björn Axén  - Säljer min björn Axén värme borste då den knappt andvänts, fick den för något år sen och endast andvänt fåtal gånger. Tror det är 18 mm medel stor.
Rhode Peppermint Glaze - Ny och oöppnat I fargen peppermint glaze Fin gava till jul🤍
Huda Beauty Easy Bake loose Baking& setting powder -Löspuder - Huda Beauty-puder, helt nytt och oanvänt. Färg: Sugar Cookie
Ny Caia Cosmetics blush stick  - Helt ny oanvänd sweet swirl rouge från Bianca Ingrosso- Caia Cosmetics! Nypris: 245kr
Smuuti Watermelon Sorbet Balm - Säljer en Smuuti Skin Watermelon Sorbet Balm. Skonsamt, fuktgivande rengöringsbalm som effektivt tar bort smuts och smink (även vattenfast) utan att lämna rester på huden. Testad och ca lite mer än hälften kvar, perfekt för dig som vill prova produkten innan du köper en ny dyrare. Har alltid använt spatel så produkten har inte varit i kontakt med hud.
Milk Makeup Hydro Grip Primer 45ml - Säljer Milk hydro grip primer. Jag köpte den i september och har använt 3-5 gånger. Kände inte att detta var en produkt för mig eller som jag hade så stort behov av. Därför säljer jag den nu. Har du några frågor så hör gärna av dig🤎
Caia Adventskalender 2025 - Säljer CAIA:s adventskalender 2025, helt oöppnad i sin kartong den kom i, Lägger upp den igen nu då förra köparen inte betalade och slutade svara.
Anastasia Bronzer  - Säljer min helt nya Anastasia Beverly Hills bronzer. Endast andvänd ett par   gånger. Färgen är i golden tan.💗