Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
NYX Marshmellow Primer - Säljer en NYX Marshmellow Primer som ger en jämn och mjuk bas för smink. Den kommer i en söt rosa flaska med pumpfunktion för enkel applicering. Perfekt för att förbereda huden och få sminket att hålla längre. Använd några gånger men fortfarande i bra skick!
The Marsh Mellow Primer från NYX - Säljer en rosa primer från NYX Professional Makeup, The Marsh Mellow Primer. Innehåller marshmallowrot och kommer i en 28 ml flaska. Perfekt för att skapa en jämn bas för smink.
NYX Plump Right Back Primer  - Säljer denna OANVÄNDA och INTE ÖPPNAD NYX Plump Right Back primer som är perfekt för att ge huden en fräsch och återfuktad känsla innan sminket. Innehåller 30 ml.
Nyx primer  - Nyx primer, skön och fin på huden innan foundation. Använd någon gång men knappt blivit till användning därför anledningen till att jag säljer. Ny pris - 199
NYX Plump Right Back Primer - NYX Plump Right Back Primer är en ansiktsprimer med plumpande effekt och elektrolyter. Kommer i en genomskinlig plastflaska med neongult lock och pump. Perfekt för att skapa en jämn bas innan sminket.
Nyx primer  - Säljer nu denna primer då den inte kommer till användning. Använd Max 5 gånger. 140kr+frakt. Pris kan diskuteras vid snabb affär. Skriv vid frågor eller egna bilder för hur mycket det är kvar
Plump Right Back Primer från NYX - Plump Right Back Primer från NYX är en uppfriskande primer med elektrolyter som ger huden en fyllig känsla. Kommer i en smidig pumpflaska på 30 ml. Perfekt för att förbereda huden inför smink.
Nyx - Glitter pigment från nyx. Använt vid enstaka gånger
NYX primer
NYX primer - 89 NYX primer - 90

NYX primer

Storlek: 22 ml
Kategori: Skönhet
Märke: NYX

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

aldrig använd❤️❤️NYX professional makeup ”honeydew me up” primer, 22ml❤️

andreatufvesson
andreatufvesson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Glow Recipe Watermelon Glow Mist - Glow Recipe Watermelon Glow Ultra-Fine Mist, 75 ml. Snygg rosa flaska med vit etikett och tillhörande förpackning med vattenmelonmotiv. Ger återfuktande och strålande finish till huden. Perfekt att spraya över ansiktet för extra glow. Oanvänd
CAIA Bronzed Beach bronzer - Bronzer från CAIA i nyansen Bronzed Beach.  Perfekt för att ge ansiktet en solkysst glow. TESTAD EN GÅNG, säljes pågrund av fel nyans för mig
Puder - Puder
CAIA Glow Bronzer La Digue - Snygg bronzer från CAIA i nyansen La Digue. . Perfekt för att ge ansiktet en solkysst look. Den är fel färg så aldrig använd. Fick den i födelsedagspresent 🥰
Stort nagelkit med gel och dekorationer - Säljer ett komplett nagelkit med massor av gel-lack i olika färger, glitter, strass, penslar, filar, tippar, nageldekorationer och tillbehör. Perfekt för dig som vill göra egna naglar hemma! Inkluderar även en UV-lampa
CAIA Translucent Matte Setting Powder - Loose Setting Powder från CAIA i färgen Translucent Matte. Knappt använd. 14g. Köpt för 345kr
Dyson Supersonic Nural hårfön mint - Säljer en Dyson Supersonic Nural hårfön i snygg mintgrön färg med orange detaljer. Kommer med flera svarta stylingmunstycken i originalförpackning. Modern design och avancerad teknik för snabb och skonsam hårtorkning. Perfekt för dig som vill ha det senaste inom hårvård. Jag har en hemma som är oöppnad , så vid köp får du den. Då det är en present har jag inte kvitto. Fått i present av släkten i Tyskland.
Eye Primer  - Helt ny och oanvänd Eye primer från the beauty crop. Pris 59<3 kontakta vid intresse eller frågor❤