Evva
Evva
Highlighter från Revolution
Highlighter från Revolution - 0 Highlighter från Revolution - 1

Highlighter från Revolution

Storlek: one size
Kategori: Skönhet
Skick: Mycket bra skick

199 SEK

Beskrivning

Snygg highlighter från Revolution i nyansen 'Highlighter Reloaded'. Den har en skimrande guldig ton som ger en strålande finish. Perfekt för att framhäva kindben och andra ansiktsdrag. Kompakt förpackning som är lätt att ta med.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Bronzer, toner & läppglans paket - Säljer ett kit med Smuuti Skin Pear Balance Toner i grön frostad flaska, Hickap Golden Truffle Bronze and Contour i rosa hylsa och e.l.f. läppglans i nude/rosabrun färg med vit kork. Perfekt för dig som vill ha glow och fräscha läppar.
Caia prisma palett - Caia prisma palett från julkalendern 2024. Produkten är testad
Caia julkalender med smink -  Adda snap om intressera aleya253271 Säljer Caia julkalender med flera lyxiga sminkprodukter i bruna tygpåsar med vitt tryck. Kalendern innehåller olika Caia-favoriter, perfekt för dig som vill testa nya produkter. Varje påse är numrerad och innehåller överraskningar från Caia.
Dior Backstage Glow Maximizer Palette - Dior Backstage Glow Maximizer Palette med fyra skimrande nyanser. Inte använd alls som man ser på bilden här förpackningen kvar och allt ångrade köpet och gick inte lämna tillbaka💗
Skyice julkalender - Skyice julkalender i guld! säljer p.g.a att jag ville ha silver. Värde av julkalendern är 1400kr🥰 pris kan diskuteras!
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 30N - CAIA Dewy Drops Serum Foundation i nyansen 30N. Kommer i en lyxig frostad glasflaska med silvrig pump och tillhörande metallic-förpackning. Innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning och glow. 30 ml, ger en naturlig finish med lätt lyster. Säljer pågrund av att de va fel färg för mig
Stort sminkpaket med borstar och fransar - Säljer ett stort sminkpaket med ögonskuggspalett i nude och bruna toner, flera lösögonfransar, bronzer, highlighter, concealer, foundation, läppstift, läppglans, ögonbrynspennor, eyeliner, mascara, beautyblender och sminkborstar. Perfekt för dig som vill ha allt på en gång! Säljer allt detta för 450 kr för det kommer inte till användning vissa grejer är helt nya o oöppnade
CAIA Matte Blush Cake Pop - Säljer en CAIA Matte Blush i färgen Cake Pop. Rougen kommer i en snygg rosa fyrkantig dosa med spegel och har en matt, varm rosa ton som ger fräsch färg till kinderna. Perfekt för dig som gillar ett naturligt och mjukt resultat. Lite använd så inte helt oanvänd. Men i fint fräscht skick!