Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit-beige sneakers från 2STARE - Säljer ett par snygga sneakers från 2STARE i vit och beige färg. Skorna har en rund tå, platt sula och är dekorerade med två stjärnor på sidan. Ovandelen är i skinn och mocka, med snörning framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och neutrala toner.
Vita sneakers med stjärndetalj - Säljer ett par vita sneakers från Golden Goose. Riktigt feta till hösten. Rätt så slitna därav priset. Allting og följs med förutom kvitto. Hör av dig om du har en fråga!
Vita sneakers med stjärndetalj - Snygga vita sneakers med en svart stjärna på sidan och glittriga detaljer vid hälen. Skorna har snörning med text och en klassisk design som passar perfekt för en avslappnad stil. Storlek 38-39
Vita sneakers med stjärndetalj - Säljer golden goose skor pga att de är för små för mig, tillbehör kommer med.😁
Vita sneakers med stjärndetalj - Snygga vita sneakers med grå snörning och en grå stjärna på sidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i syntetmaterial med en cool, lite sliten look. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med en unik detalj.
Vita sneakers med stjärndetalj - Snygga vita sneakers från Golden Goose med en grå stjärna på sidan och svarta detaljer vid hälen. Skorna har grå snörning och en rund tå. Pris kan diskuteras!!!
Vita sneakers med grå stjärndetalj - SÖKER! ett par golden gosse skor inte orimligt pris storlek 39-40-41 det är bara att skicka om ni har något!
Vita sneakers med grå stjärndetalj - Säljer ett par vita sneakers från Golden Goose med grå snörning och grå stjärna på sidan. Skorna har blå detalj vid hälen och beige sula. Perfekta för en avslappnad och trendig stil. De är till 100 procent äkta och jag har box till dem. Har använt dem 4 gånger.
Werro_Sellout
Werro_Sellout
Vit-grå sneakers med stjärndetalj 2stars
Vit-grå sneakers med stjärndetalj 2stars - 0 Vit-grå sneakers med stjärndetalj 2stars - 1 Vit-grå sneakers med stjärndetalj 2stars - 2 Vit-grå sneakers med stjärndetalj 2stars - 3 Vit-grå sneakers med stjärndetalj 2stars - 4

Vit-grå sneakers med stjärndetalj 2stars

Storlek: 44
Kategori: Skor
Färg: Vita
Skick: Bra skick

389 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par vita sneakers från 2Star som jag har slutat använda pga dom är för små. Jag köpte dom nya för runt 1600kr. Dem är i mycket fint scick och kommer med box och extra snören! Hör bara av dig vid funderingar eller något annat!! Priset är ej hugget i sten!!!

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Intresse koll på Isabel marant skor bruna/khaki - Skriv till mig innan du köper. Super snygga o lite defekter här o där. Äkta Isabel marant. Tveka inte om ni har frågor!💕💕
Svarta mocka boots  - Svarat knähöga boots i mocka material. Knappt använda. I strl 38 ❤️
Golden goose Women/ med paljet brun svans - Hej! Säljer ett par snygga golden goose skor med glitter till. Skick:9/10- lite smuts som går att ta bort. Storlek: Women Size- 38. Säljer dom åt syrran då dom inte passar henne längre.Box, kvitto och goodie bag kommer till. Dma🤩
Saint Laurent vita sneakers i skinn - Snygga vita sneakers från Saint Laurent med handskriven logga på sidan. Skorna har rund tå, platt beige sula och svarta detaljer vid hälen. Tillverkade i slätt skinn med klassisk snörning och Saint Laurent Paris tryckt på insidan och undersidan av sulan.
Valentino Rockrunner blå sneakers - Snygga Valentino Rockrunner sneakers i marinblått och vitt med svart camouflagemönster. Ovandelen är i mesh och mocka med skinnpaneler, och har snörning samt platt sula med mönstrad undersida. Perfekt för dig som gillar exklusiva och trendiga sneakers. Pris kan diskuteras!!
🚨 TÄVLING 🚨  - Detta är en av de sjukaste giv3awaysen! Ett par sjuukt sällsynta flycrews o royal blue i nyskick! Box, dustbag, kort, snören, äktehetsbevis ingår! Stegen är enkla! STEG 1: FÖLJ KONTOT!! STEG 2: LIKEA! Steg 3: FÖLJ .Trendstoree på tiktok! Stort lycka till! 🤩
Mörkblå sneakers från Louboutin - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk rund tå och platt sula. Insidan är beige och yttersulan är röd med Louboutin-logga. Skorna har snörning och en stilren, minimalistisk design som passar till många outfits.