Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vita sneakers med stjärndetalj - Säljer ett par vita sneakers från Golden Goose. Riktigt feta till hösten. Rätt så slitna därav priset. Allting og följs med förutom kvitto. Hör av dig om du har en fråga!
Blå och vita sneakers med stjärndetalj - Säljer ett par riktigt snygga sneakers i blått och vitt med en ikonisk stjärndetalj på sidan. Skorna har vit sula, vita skosnören och perforerad tå för extra ventilation. Perfekta för dig som vill sticka ut med din stil.
Vita sneakers med stjärndetalj - Snygga vita sneakers med grå snörning och en grå stjärna på sidan. Skorna har en platt sula och är tillverkade i syntetmaterial med en cool, lite sliten look. Perfekta för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med en unik detalj.
Vita sneakers med stjärndetalj - Snygga vita sneakers från Golden Goose med en grå stjärndetalj på sidan. Skorna har en blå häl och grå snörning. Perfekta för en stilren look.
Vita sneakers med stjärndetalj - Säljer golden goose skor pga att de är för små för mig, tillbehör kommer med.😁
GGDB Superstar sneakers med stjärndetalj - Snygga GGDB Superstar sneakers i vitt skinn med beige mockadetaljer och ikonisk stjärna på sidan. Skorna har snörning, platt sula och svart yttersula. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig look.
Golden Goose sneakers med stjärndetalj - Säljer ett par snygga Golden Goose sneakers i vit och beige med handskrivna detaljer och stjärnpatch på sidan. Skorna har rund tå, platt sula och klassisk snörning. Materialet är skinn och mocka, vilket ger en cool och lyxig vibe.
Vita sneakers med stjärndetalj
Vita sneakers med stjärndetalj - 89 Vita sneakers med stjärndetalj - 90 Vita sneakers med stjärndetalj - 91 Vita sneakers med stjärndetalj - 92 Vita sneakers med stjärndetalj - 93

Vita sneakers med stjärndetalj

Storlek: 43 1/4
Kategori: Skor
Färg: Beigea
Skick: Dåligt skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par fina golden goose sneakers i storlek 43. Skorna säljs billigt på grund av väldigt dåligt skick på för det mesta undersulan och att det är sönderrivet men det fixas lätt med skolim eller att man tar skorna till en skomakare så blir de användbara igen.

Felix
Felix
(14)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikki skor - Säljer ett par grå boots med mjuk päls på insidan och utsidan, svarta snören med gulddetaljer och svarta gummisulor. Skorna har dekorativa nitar runt hela kanten och är perfekta för kalla dagar. Snygg och unik design som sticker ut.
Valentino Flycrew - Valentino Flycrew helt nya | Otroligt sällsynt färg | Storlek 41, fråga om innermått vid osäkerhet | Garanterad äkthet | Hör av dig vid frågor eller funderingar!
Valention flycrew  - Valention flycrew marinblå i storlek 42, jag kommer lotta ut dessa den 25 dec. jag gör detta för bostad mitt konto. Allt du behöver göra är att gilla inlägget och följa så är du automatiskt med tävlingen.
Isabel marant skor - Högst bud får de! Hej! Jag har de här superfina svarta Isabel Marant helt nya! De är riktigt bekväma med en dold kilklack som ger lite extra höjd, och de passar till allt. Jag säljer dem för att jag inte är så van vid de, men de är i toppen skick! Perfekt för er tjejer! 💖
Golden goose sneakers  - Tja, säljer ett par snygga golden goose i storlek 38. Lite smuts som går att rengöra enkelt, annars felfria. Säljer dom för relativt bra pris, går att diskutera vid snabb affär|~ Box o goodie bag tillkommer- DMa⚡️
Loubitin skor - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula och snygg snörning. Skorna har rund tå och är tillverkade i mocka med mjukt beige foder. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och stilren look.
Valentino Opens - Snygga vita sneakers från Valentino Garavani med bred grön rem över ovansidan och ikoniska nitar på hälen. Skorna har snörning och platt sula, tillverkade i skinn för en lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva sneakers. Box ingår
Inuikkii sneakers💕💕 - Populära svarta sneakers från INUIKII stl 37🌸 använda 1 gång!!!