Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adidas superstar - Säljer mina helsvarta adidas superstar som jag köpte i augusti, då jag inte har någon användning för de💕 de är i bra skick
Adidas Superstar med zebramönster - Unika Adidas Superstar sneakers med zebramönster i svart, beige och brunt. Skorna har klassiska vita ränder på sidorna, vit tå och häl med orange Adidas-logga. Ovandelen är i mocka och skinn, med kardborreknäppning för enkel påtagning.
Adidas originals Superstar - Jätte fina adidas superstars, köpte dom runt 2022 tror jag, andvände dom ett kort tag sen så köpte jag ett annat par, så dom har legat i min garderob nu o bara dammat så tänkte passa på me o sälja dom istället, kan gå ner i pris vid snabb affär
Adidas Superstar sneakers - Snygga Adidas Superstar sneakers i vitt med lila detaljer. Perfekta för en stilren look. Helt nya! Storlek 36 (de är väldigt små i storleken).
Adidas superstar - Adidas superstar i ny skick.
Adidas superstar skor  - Helt nya adidas superstar skor med lappen och boxen kvar. Endast testade. Köpta i USA i storlek 6 1/2 som motsvarar storlek 39 i Europa. Pris kan diskuteras💗
!VINTAGE! ADIDAS SUPERSTAR  - Vintage Adidas superstar svårt att hitta storlek 40 kom gärna med bud och sånt mer bilder kan fixas❗❗❗❗❗
alicelindvist
alicelindvist
adidas superstar
adidas superstar  - 89 adidas superstar  - 90 adidas superstar  - 91

adidas superstar

Storlek: 36
Kategori: Skor
Märke: Adidas

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

adidas superstar i storlek 36. sko o fint skick lite märken på snörena men annars använda fåtal gånger.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Maison Margiela gats i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med beige snörning och rund tå. Snygg retrostil och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. 0bs lnte 0rglnal‼️
Beiga Inuikiis🤎 - Säljer mina Inuikiis då de är lite för små🤎Eftersom de endast använts under en vinter så är de i bra skick. Lite smutsiga men inga större missfärgningar!
Dior B30 vita sneakers - Säljer ett par Dior B30 sneakers i vitt med grå och svarta detaljer. Skorna har en chunky sula, reflekterande paneler och stor Dior-logga på sidan. Tillverkade i mesh och skinn med snörning framtill. Riktigt snygga och trendiga sneakers för dig som vill sticka ut.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Snygga Valentino Garavani Rockrunner sneakers i mörka toner med camouflage-mönster. Skorna har detaljer i mocka, skinn och textil, samt en platt sula och rund tå. Grå snörning och coola nitar på hälen ger extra edge. Perfekt för dig som gillar exklusiva streetwear-vibes.
Valentino Rockrunners - Tjenare! Säljer ett par riktigt schyssta Valentino Rockrunners i storleken 43. Skorna är i utmärkt skick, endas använda ett fåtal gånger och har inga defekter eller märken överhuvudtaget. Boxen har en liten defekt på framsidan men de är inget som berör skorna såklart! Hör gärna av er vid information eller om ni söker fler bilder.
Lanvin Cap Toe  - Säljer dessa sjukt snygga navy lanvin skorna i bra skick. Skorna är uk 6 men passar runt 42 Skorna har en defekt att snöret är lite sönder på ena skon men det går lätt att fixa. Självklart är dem äkta. Fraktar inom 24 h 📦💨 skriv vid intresse eller övriga funderingar. Skorna är inte riktigt så vita på sulan ljuset gör skillnad.
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Valentino Rockrunner sneakers grå/svart - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers i grått och svart med coola camouflagemönster. Skorna har snörning, platt sula och är tillverkade i en mix av mocka och skinn. Perfekta för dig som vill ha en unik och lyxig touch på din streetstyle.