Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adidas ultra boost - Säljer nu mina löpar skor pga att de är för små. Skicka 8/10. Köpta för 2299kr på xxl. Vid frågor och funderingar, skriv till mig😊
Adidas ultra boost  - Använt skick, fotovänliga sko
Adidas ultra boost  - Säljer mina ultras har inte kommit till nån användning väldigt väldigt sköna skor, bra för soft stil svarta färgen gör så att den matchar väldigt mycket
Adidas ultra boost  - Säljer mina Adidas Ultraboost då jag inte använder dem längre. Skick 7/10.
Adidas Ultra Boost 1.0 Svart/Vita – Helt Nya - Säljer ett par Adidas Ultra Boost 1.0 i svart/vitt. Skorna är helt nya och endast testade inomhus. Originalpris är 2 099 kr och priset är fast, så inga skambud. Perfekt skick och aldrig använda utomhus.
Adidas Ultra Boost 1.0 Svart/Vita – Helt Nya - Säljer ett par Adidas Ultra Boost 1.0 i svart/vitt. Skorna är helt nya och endast testade inomhus. Originalpris är 2 099 kr och priset är fast, så inga skambud. Perfekt skick och aldrig använda utomhus.
Adidas Ultra Boost  - Skorna ligger kvar i sin kartong och är helt nya.   Storlek 36
Adidas ultra boost - Säljer ett par adidas ultra boost, använt skick men hela och fina. Jätte sköna skor, väldigt mjuka då det är som en rejäl stretchig strumpa som smiter åt foten samt bra dämpning! Nypris 1500kr😊
Gimis Closet
Gimis Closet
Adidas Ultra Boost
Adidas Ultra Boost - 0 Adidas Ultra Boost - 1 Adidas Ultra Boost - 2

Adidas Ultra Boost

Storlek: 42
Kategori: Skor
Märke: Adidas
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Adidas Ultra Boost skor. Använts på gym och löpning. Är i väldigt bra skick. Inga skador eller något. Storlek 42. Ny pris 2000 kr

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Maison Margiela gats - Maison Margiela gats i vit och beige med klassisk gummisula. Ovandel i skinn och mocka, med beige snörning och rund tå. Snygg retrostil och diskreta detaljer, levereras med originalkartong och dustbag. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design. 0bs lnte 0rglnal‼️
Beiga Inuikiis🤎 - Säljer mina Inuikiis då de är lite för små🤎Eftersom de endast använts under en vinter så är de i bra skick. Lite smutsiga men inga större missfärgningar!
Dior B30 vita sneakers - Säljer ett par Dior B30 sneakers i vitt med grå och svarta detaljer. Skorna har en chunky sula, reflekterande paneler och stor Dior-logga på sidan. Tillverkade i mesh och skinn med snörning framtill. Riktigt snygga och trendiga sneakers för dig som vill sticka ut.
Valentino Garavani Rockrunner sneakers - Snygga Valentino Garavani Rockrunner sneakers i mörka toner med camouflage-mönster. Skorna har detaljer i mocka, skinn och textil, samt en platt sula och rund tå. Grå snörning och coola nitar på hälen ger extra edge. Perfekt för dig som gillar exklusiva streetwear-vibes.
Svarta pumps / klackskor - Snygga klackskor, storlek 39 men passar 38  aldrig använda
Valentino Rockrunners - Tjenare! Säljer ett par riktigt schyssta Valentino Rockrunners i storleken 43. Skorna är i utmärkt skick, endas använda ett fåtal gånger och har inga defekter eller märken överhuvudtaget. Boxen har en liten defekt på framsidan men de är inget som berör skorna såklart! Hör gärna av er vid information eller om ni söker fler bilder.
Lanvin Cap Toe  - Säljer dessa sjukt snygga navy lanvin skorna i bra skick. Skorna är uk 6 men passar runt 42 Skorna har en defekt att snöret är lite sönder på ena skon men det går lätt att fixa. Självklart är dem äkta. Fraktar inom 24 h 📦💨 skriv vid intresse eller övriga funderingar. Skorna är inte riktigt så vita på sulan ljuset gör skillnad.
Maison margiela gats navy - Ett par superfeta gats i storlek 45, box och dustbags fås med, skickar samma dag!