Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Air Jordan 1 mid chicago - Snygga Nike Air Jordans i klassisk röd och vit färgkombination med svarta detaljer. Perfekta för dig som vill ha en stilren och sportig look. Skorna kostar 2 599 i affär. Storlek 45. Pris kan diskuteras!
Air Jordan 1 mid - Säljer mina jätte fina jordans som inte används💕Dem är i storlek 41 men sitter som 40 eftersom Nike är små i storleken💕Dem har inga defekter och är inte alls använda mycket💕Skanna QRkoden för bevis på äkta (nypris 2999) priset kan alltid diskuteras💕💕
Air Jordan 1 Mid - Säljer nu mina sparsamt använda Jordan 1’s!! Köpta på Restocks förra året men knappt använda. Strl. 37,5. Rengör de vid köp!🤍 köpta för 2450kr
Air Jordan 1 Mid - Coola Air Jordans 1 Mid i jättefint skick. Köptes förra året för ca. 1300 kr, men växtes ut snabbt så bara använda några få gånger. Storlek 37,5. Orginalskolåda medföljer!
Air Jordan 1 Mid -  Säljer mina Jordans eftersom de inte kommer till användning. Använd två gånger och köpte för 1700 på soleplus förra sommaren säljer för 1500 (priset kan diskuteras)
air jordan 1 mid - säljer mina jordans i färgen vit/svart som är i ett bra skick. men då de har en svag crease💕 som nya kostar de 1799kr på zalando där de även är köpta ifrån💕
Air Jordan 1 mid  - Säljer mina blåa jordans för att dom ej kommer till användning🥰 kartong medföljer! Storlek 39
Air Jordan 1 Mid - Air Jordan i svart/vitt med mörkgröna spräckliga detaljer. Inköpta på Footlocker MOS vintern 2023.
Air Jordan 1 mid
Air Jordan 1 mid - 89

Air Jordan 1 mid

Storlek: 38,5
Kategori: Skor

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Air Jordan 1 mid ”Artic pink” i storlek 38,5 , Helt oanvända och kvitto och orginal box följer med såklart. Bud från 1100 och buden ökar med 50kr för varje bud, jag uppdaterar er i chatten så ni vet vad budet ligger på atm. Kan mötas upp elr frakta dubbelboxat mvh elliot(bara seriösa bud å seriösa köpare)

Elliot karlsson
Elliot karlsson
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikii skor - En intressekoll på mina gröna inuikii sneakers. Skorna är i grön mocka och har teddy detaljer, samma modell som de beigea på 2a bilden. Använda lite till och från förra hösten/vintern men fortfarande bra skick! Orginalkartong medföljer! Nypris ca 2400kr. Kom gärna med prisförlag, säljer vid bra pris🥰
Nelly svarta boots - Säljer ett par svarta stövlar med snyggt rynkad design och spetsig tå. Stövlarna har en platt sula och är tillverkade i mocka för en mjuk och lyxig känsla. Perfekt för dig som vill ha en cool och trendig look.
Svarta Isabel Marant sneakers med plattform - Säljer ett par svarta Isabel Marant sneakers med högt skaft och plattformssula i gummi. Skorna har en cool design med paneler i mocka och skinn, samt kardborreband för stängning. Perfekta för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Maison margiela skor - Grågröna Maison margiela skor. Riktigt stilrena. Använd rätt så mycket. Skriv om ni har frågor
Blå mockasneakers från Louboutin - Snygga blå sneakers från Christian Louboutin i mjuk mocka med klassisk röd sula och vita kanter. Skorna har rund tå, platt sula och snörning framtill. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv design och ikoniska detaljer.
Philippe Model blå  - Snygga Philippe Model skor som är i använt skick annars super sköna skor!
Valentino rockrunner - Säljer ett par Valentino Rockrunner skor för riktigt billigt pris. Skorna är i riktigt bra skick men har små tecken på användning. Alla tillbehör finns på sista bilden. Kom gärna med frågor om ni har några funderingar!!