Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta och grå Asics sneakers - Snygga Asics sneakers i svart och grått i specifika färgen graphite gray/black. Super snygga o bekväma skor som man kan ha till vardags eller träning🌸 storlek 37 men känns mer som 36 eller 36,5 (nypris mellan 1800-2500) köpta på JD sports
Svarta och grå sneakers från Asics - Snygga och sportiga sneakers från Asics i svart och grått. Skorna har en robust sula med bra grepp och klassisk snörning. Perfekta för både träning och vardagliga äventyr.
Svarta och grå Asics sneakers - Svarta och grå sneakers från Asics med meshpaneler och detaljer i syntet. Skorna har snörning och en robust, dämpad sula som passar perfekt för långa promenader eller träning. Klassisk sportig look med Asics-logga på sidan. Köpta begagnat helt nya och sedan använt de 1 gång och lagt bort de. Som nya utöver lite damm på mockan då de har legat i en skobox ett tag och lite smuts på sulan från den gången jag använde de. Kan möjligen sänka priset lite om snabb affär. Storlek 44
Svarta och grå Asics sneakers - Snygga Asics sneakers i svart och grått med vita detaljer och klassisk logga på sidan. Skorna har en rund tå, snörning och en tjock, vit sula med grå inslag. Materialet är en mix av mesh och syntet för bra komfort och andningsförmåga.
Svarta och grå Asics sneakers 43.5 - Säljer ett par snygga Asics sneakers i svart och grå med coola detaljer och mesh-paneler. Skorna har snörning och en platt sula som ger skön komfort. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill ha ett par stilrena sneakers med grym passform.
Svarta och gula Asics sneakers - Säljer ett par svarta Asics sneakers med gula detaljer och sula. Skorna har snörning och är perfekta för träning. De har en sportig design med Asics-loggan i gult på sidan.
Svarta Asics sneakers  - Säljer ett par svarta Asics sneakers med snyggt mönstrad mesh och detaljer i syntet. Skorna har snörning och en platt sula som ger bra komfort. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill ha ett par schyssta sneakers till vardagen.
Svarta och grå Asics sneakers med dubbla snören  - Säljer ett par snygga Asics sneakers i svart och grått med vita detaljer. Skorna har meshpaneler för extra ventilation, klassisk snörning och en robust platt sula. Perfekt för dig som gillar sportig stil och vill ha bekväma skor med cool design. Skorna har dubbl snören. Storlek 42,43,43.5,44
Svarta och grå Asics sneakers
Svarta och grå Asics sneakers - 0 Svarta och grå Asics sneakers - 1 Svarta och grå Asics sneakers - 2

Svarta och grå Asics sneakers

Storlek: 43,5
Kategori: Skor
Märke: Asics
Färg: Svarta
Skick: Nytt skick

1150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par snygga Asics sneakers i svart och grått med mesh och syntetdetaljer. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Perfekta för dig som gillar sportig stil och vill ha bekväma skor till vardagen. Klassisk Asics-logga på sidan. Köpta från JD och är som helt ny då jag använt de en gång för att testa.

Rickard Andersson
Rickard Andersson
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta Isabel Marant sneakers med plattform - Säljer ett par svarta Isabel Marant sneakers med högt skaft och plattformssula i gummi. Skorna har en cool design med paneler i mocka och skinn, samt kardborreband för stängning. Perfekta för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Christian Louboutin Fun vieira  - Helt nya Loubitins som köptes förra året I Frankrike. Säljs eftersom har knappt använt den. Allt orginalt finns kvar. Kan mötas i Stockholm eller frakt. STORLEK 37
Svarta Lanvin Captoe  - Snygga svarta Lanvins med en glansig lackdetalj på tån som ger extra edge. Skorna är väldigt populära och ett givet val i allas garderober! Fint skick med några små slitage som knappt syns, se bilder! De är sparsamt använda o riktigt snygga! Hör av er vid frågor :)  Box ingår ej
Tom Ford Cambridge skor - Hej, säljer nu mina Tom Ford Cambridge skor. Otroligt bra skick, använda någon enstaka gång. Garanterad äkthet. Finns även kvitto/köpebevis som intygar på detta. Storlek 9,5 vilket motsvarar 43. Otroligt sällsynt färg! Hör gärna av dig vid eventuella frågor! /SR
Inuikii skor - En intressekoll på mina gröna inuikii sneakers. Skorna är i grön mocka och har teddy detaljer, samma modell som de beigea på 2a bilden. Använda lite till och från förra hösten/vintern men fortfarande bra skick! Orginalkartong medföljer! Nypris ca 2400kr. Kom gärna med prisförlag, säljer vid bra pris🥰
Maison Margiela - Säljer mina Maison Margiela nu till vintern då jag inte längre använder dem. Storlek 42,5 i herr. Skicket är bra, väl omhändertagna. Original låda och dustbags medföljer. Skriv vid funderingar, kom gärna med bud och byten!
INUIKII Curly rock vinterskor - Heeej!  Säljer mina fina bekväma INUIKIIS då jag nyss köpt nya. Storleken är 37.  Passar mig som hoppar mellan 36-37! Modellen är täckt med varmt fårskinn på ovandelen och insidan, med små nitar på sidorna, vilket gör dessa sååå coola och unika! Haft de i ca 1 år. Lite smutsiga, som lätt går att tvätta bort då de endast är lera/grus, men inga andra skavanker som jag lägger märke till! Nypris: 3999 på NK, mitt pris 2500!
Christian Louboutin svarta sneakers med nitar - Svarta sneakers i mocka från Christian Louboutin med coola svarta nitar på tån och klassisk röd sula. Skorna har snörning och en platt sula, samt rund tå. Insidan är beige och de har en lyxig vibe som sticker ut. Storlek 43, använda lite, men inga större skador eller sådant. Inga defekter!