Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Birkenstock Boston Mocka Taupe - Birkenstock Boston i taupe mocka med rund tå och justerbart spänne i metall. Skorna har en platt sula och är perfekta för en chill och avslappnad stil. Klassisk slip-in modell med mjuk fotbädd för extra komfort.
Birkenstock Boston  - Skit snygga birkenstock i modell Boston! Dessa är otroligt trendiga just nu och är helt nya! Storlek 42, hör av er vid intresse!
Birkenstock Boston - Birkenstock Boston i storlek 44. Säljer för de inte kommer till användning. Väldigt bra skick
Birkenstock Boston Softbed  - Selling Birkenstock Boston Softbed New with tags, unworn! Size EU 41; UK 7,5; 26,5 cm Antique White color Price negotiable Feel free to contact me
Oanvända birkenstock boston - Köpta från junkyard, aldrig tagna ur boxen, sitter som 44. Kvitto finns  Tobacco brown
Beige Birkenstock Boston i mocka - Säljer ett par Birkenstock Boston i beige mocka med klassisk rund tå och justerbart spänne i metall. Skorna har en platt sula i kork och svart gummi, perfekt för chill vardagsstil. Superbekväma och tidlösa slip-ins som funkar året runt.
Birkenstock Boston  - Birkenstock Boston i khaki färg, tillverkade i mjuk mocka med justerbart spänne i metall. Modellen har en rund tå och platt sula med mönstrad undersida för extra grepp. Innersulan är anatomiskt utformad och superbekväm. Perfekt för chill dagar och enkel stil.
Beige Birkenstock Boston i mocka - Säljer ett par snygga Birkenstock Boston i beige mocka med klassisk korksula och justerbart spänne i bronsfärg. Skorna har en rund tå och platt sula, perfekt för chill vardagsstil. Ikonisk Birkenstock-logga på sidan och mjuk innersula för extra komfort.
Vincent Stéen

Birkenstock Boston taupe

Storlek: herr 43
Kategori: Skor
Märke: Birkenstock

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par taupe sandaler från Birkenstock i mocka. Använda några gånger under sommaren men de är i bra skick. Priset är inte satt i sten.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Valentino Rockstud sneakers vit/rosa - Säljer ett par valentino skor i storlek 38 helt nya har ej användats kolla in profil innan köp
Bruna mockastövlar med spetsig tå - Säljer ett par höga bruna stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har dragkedja på insidan och en snygg guldfärgad detalj upptill. Perfekta till höst- och vinterlooken och passar till både kjol och byxor.
Inuikii vinterskor  - Använda, men fortfarande i gott skick. Små sprickor i lacken finns på vissa ställen, men är inte mycket synliga vid användning. (En metall detalj är borta på ena snöret.) Lila/brun/röd färg. Kolla in min profil för fler inuikii vinterskor.🙌
Golden Goose Mid Star classic - Tja! Säljer nu minna Golden Goose Mid Star i mycket fint skick. Skorna är i storlek 43 och är som nya. Perfekt vinter sko! Bara att höra av sig vid frågor eller funderingar😁⭐️
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning, svartglittrig häl och en ikonisk guldglittrig stjärna på sidan. Platt sula och rund tå, detaljer i mocka framtill. Snygg och unik design som sticker ut. Passar dig som vill ha en lyxig stil.
Vinröda ballerinaskor  - Snygga vinröda ballerinaskor från Cider med lackad finish. Skorna har en söt rosettdetalj framtill och platt sula. Perfekta för dig som vill ha en trendig och chic look med en touch av retro. Skorna är för stora för mig men helt nyinköpta och därmed oanvända. Nypris 361:-
Valentino Garavani Skor - Snygga och helt nya skor.
🚨 Lanvins giv3away 🚨  - 🚨 🚨 Sjuuk tävl1ng! Finns i uk7 och uk8!!  3 steg! 1: följ kontot. 2. Likea. 3. Föj .trendstoree på tiktok! Psst: köper du något hos oss så får du 2x större chans till vinst i tävlingen! Stort lycka till 🤞