Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Philippe Model Trainers - Snygga trainers från Philippe Model i marinblått och grönt med vita detaljer. Sparsamt använda, då skicket är väldigt bra, 8/10 skick. Självklart ingår originalbox, dustbag och tag. Perfekta inför hösten/vintern. Hör av vid frågor!
Philippe model trainers - Hej, säljer dessa jätte snygga Philippe model sneakersna. Perfekt som träning skor eller skor o ha under sommaren då dom är lite luftigare. Skicket är 9/10 ser inget fel på dem. Hör av er vid fler frågor! Billigaste på hela appen
Philippe Model Trainers skor - Skick 9/10- ingen innersula- storlek 40- endast skorna medföljer. Skriv om du har några frågor!
Philippe model trainers  - |Säljer nu dessa snygga Philippe model trainers|Skorna är i storlek 44|De är i använt skick men helhetsintrycket är bra|I köpet medföljer box|Vid eventuella frågor är du välkommen att kontakta oss|
Philippe model trainers - Feta philippe model skor som tyvärr inte passar mig. De är bara testade. Storlek 43 men passar 44.
Philippe model trainers - Tjena, säljer dessa skor som aldrig kommer till användning. Skorna är i perfekt skick och i storlek 41! Vid köp medföljer bara skorna. Hör av er vid funderingar!
Blå Philippe Model trainers - Snygga sneakers från Philippe Model i blått och silver med vita detaljer. Skorna har snörning och rund tå. Ovandelen är i textil och skinn, med silvriga detaljer vid häl och plös. Perfekta för dig som gillar en sportig och trendig look. Passar perfekt nu till vintern❄️(Pris kan diskuteras) Ny pris 3000. Passar även storlek 41
Philippe Model Trainers - Snygga sneakers i grått och rött med snörning. Skorna har en stilren design med en kombination av mocka och syntetmaterial. Perfekta för en avslappnad stil.
Blå Philippe Model trainers
Blå Philippe Model trainers - 0 Blå Philippe Model trainers - 1 Blå Philippe Model trainers - 2

Blå Philippe Model trainers

Storlek: 44
Kategori: Skor
Färg: Marinblåa
Skick: Mycket bra skick

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga blå sneakers från Philippe Model i storlek 44 men passar snarare 43,5. Skorna har en stilren design med en kombination av olika material bland annat mocka som ger en exklusiv känsla. Perfekta för en trendig look.

Skribbers closet
Skribbers closet
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Beige wedge sneakers med kardborre - Säljer ett par beige wedge sneakers med tre breda kardborreband och platt brun sula. Skorna är tillverkade i mocka och har en rund tå samt en inbyggd klack för extra höjd. Perfekt för dig som vill ha en cool och bekväm stil.
Giv3away, Lanvin - Detta gör vi för att fira in julen. 🎄 Det ni behöver göra för att vara med att: Följa oss här på plick ✔️ Likea detta inlägg ✔️ REGLERNA KOMMER ATT DUBBELKOLLAS!
Valentino Rockrunner sneakers blå/svart - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers med svart och blått camouflage-mönster. Skorna har svarta snören, rund tå och platt sula. Materialmix av skinn och textil med coola nitar på hälen. Perfekt för dig som gillar statement pieces och italiensk design.
 Margiela gyatts  - Vanliga Margiela Gats sneakers i beige och vitt med klassisk design. Ovandel i mocka och skinn, beige snörning och gummisula i brunt. Snygg retrostil med rund tå och platt sula, levereras i originalkartong. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean look. kom med offers
Maison Margiela sneakers blå - Maison Margiela sneakers i marinblått med kontrasterande vita snören och beige gummisula. Skorna har en mix av skinn och mocka på ovandelen, rund tå och klassisk sneakerform. Snygg retrostil med diskreta detaljer och bekväm innersula.
Arenas - Sparsamt använda. Först till kvarn🙌🏻
Svarta klackar från Christian Louboutin - Säljer ett par ikoniska svarta pumps från Christian Louboutin med glansig finish och klassisk röd sula. Skorna har spetsig tå och smal klack, tillverkade i skinn. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och tidlös look. Aldrig använda! Pris kan diskutera☺️
Maison Margiela svarta sneakers - Maison Margiela sneakers i svart mocka och skinn med beige insida och vit snörning. Sulan är i gummi med klassiskt mönster och rund tå. Snygg och stilren design som passar till många olika outfits.