LV_Wardrobe
LV_Wardrobe
Valentino Open 43
Valentino Open 43 - 89 Valentino Open 43 - 90 Valentino Open 43 - 91 Valentino Open 43 - 92

Valentino Open 43

Storlek: 43
Kategori: Skor
Märke: Valentino
Färg: Vita
Skick: Mycket bra skick

1999 SEK

Beskrivning

Säljer dessa fin Valentino Opens som är perfekta både till sommar och vintern | Skick 7,5/10, lite slitna men har sjukt mycket kvar att ge | Storlek 43 | Går att lösa fler bilder, bara att skriva!

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta mocka boots  - Svarat knähöga boots i mocka material. Knappt använda. I strl 38 ❤️
Mou skor❤️ - Säljer ett par skitsnygga äkta mou skor❤️❤️ har vanligt slitage och är i jätte bra skick, inga skador.
Intresse koll på Isabel marant skor bruna/khaki - Skriv till mig innan du köper. Super snygga o lite defekter här o där. Äkta Isabel marant. Tveka inte om ni har frågor!💕💕
Jacob Cohën sneakers - Sjukt schyssta! Pris kan diskuteras. Skriv vid frågor.
Valentino flycrews navy - Säljer dessa royal blue flycrews i storlek 43. Notera att de endast finns ett fåtal Royal blue i 43! Nypris 7000kr! Självklart äkta! Saknas 3 nitar på vänster sko bara. Box, dustbags och valentino kort tillkommer!
Marin blå valentino opens - Ett par marin blå valentino opens som bara är använda en handfull gånger, tyvärr så har skon ljus blå fläckar över skorn men inget märkbart, skon har inga skador. Mvh Sigge
Maison Margiela gats vit - Maison Margiela skor i vit och beige med klassisk gummisula i brunt. Snygg kombination av skinn och mocka, rund tå och platt sula. Diskreta detaljer och snörning framtill. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och stilren design. Skorna är gjorda i mycket bra kvalitet och är i storlek 43 men observera att lnte 0rglnal‼️
Adidas Wales Bonner Samba sneakers - Adidas Wales Bonner Samba sneakers i beige och vinrött med klassiska tre ränder på sidan. Skorna har en platt gummisula, snörning och detaljerad tunga med Wales Bonner-logga. Materialmix av skinn och textil, med kontraststickningar och retrovibe.